Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim wątek zamknięty Zdecydowanie bardzo dobra obsługa, kompetentny właściciel, który skorygował...
~Borówka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

Wysoka jakość wątek zamknięty Kuchnia marzeń . Wysoki standard wykonania , profesjonalna i fachowa obsługa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

porazka wątek zamknięty firma AGMA robi ludzi w balona, oszukuje i nie wywiazuje sie z umowy.Jest...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

opinia-meble wątek zamknięty U mnie z kolei wszystko wyglądało dobrze, jakość z najwyższej półki no i...
~Miro
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Jak wszędzie... wątek zamknięty Na etapie uzgadniania wszystko jest cukierkowo. Kiedy zbliża się termin...
~Klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

kiko - opinia wątek zamknięty Bardzo ładnie wykonana zabudowa kuchni, starannie, bez fuszerki. Projekt...
~kiko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

opinia_ AGMA wątek zamknięty Ciesze sie, że trafiłem do tego studia. Podejście do klienta naprawde na...
~Karol os. Kolorowe
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 marca 2009

Klienci - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i życzliwa obsługa - dziękujemy Pani Magdo.Przede wszystkim...
~Klienci
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

Naprawdę przyjazne Studio Mebli Kuchennych wątek zamknięty W marcu zdecydowałam się na zabudowę kuchenną w studio AGMA. Przedstawiona...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 marca 2007

art - opinia wątek zamknięty Ciężko nawiązać współpracę, nastawienie na duży zysk, nie zawsze mający...
~art
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry