Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obsługa na zerowym poziomie wątek zamknięty ostatnio miałam przyjemność wraz ze znajomymi na byciu w salonie w gdyni przy...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

praca to pasja wątek zamknięty Witam, właśnie odebrałam swoją suknię ...nic dodać i nic ująć! Spełnienie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

To jest to! wątek zamknięty Jeżeli zastanawiacie się dokąd wybrać się w poszukiwaniu tej najważniejszej...
~Kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Cudownie ! Polecam ! wątek zamknięty Polecam BARDZO ! Sukienka szyta na mnie przeszła moje oczekiwania cuuuudowna...
~Paula
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

warto! wątek zamknięty Wczoraj odebrałam już gotową sukienkę. W salonie Agnes miałam 3 spotkania....
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Salon Agnes - Bardzo polecam! wątek zamknięty W związku z przyszłą uroczystością ślubu i wesela razem z narzeczonym...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

serdecznie polecam :) wątek zamknięty Poszukiwania sukienki były długie ,ale na szczęście trafiłam na salon Agnes....
~Anita
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Agnes wątek zamknięty W ostatnich dniach zwiedziłam osiem salonów sukien ślubnych w Gdyni i...
~M
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Agnes model 14108 - świetna i wygodna suknia wątek zamknięty Witam, oceniam model sukni podany powyżej. 10 października odbyło się nasze...
~Mrs. W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Salon Agnes był drugim w którym przymierzałam suknie. Miałam swoją wizję w...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Bardzo polecam :-) wątek zamknięty Był to salon, w którym znalazłam dla siebie od razu kilka sukienek, obsługa...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Bardzo dobry salon Sukien Ślubny w Gdyni wątek zamknięty Byłam w sobotę obejrzeć i przymierzać suknie. Jestem mile zaskoczona dużym...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

najadłam się stresu wątek zamknięty Od początku. Kiedy zadzwoniłam pierwszy raz i mówię że chce wybrać suknię, a...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Polecam Z całego serca ! wątek zamknięty Dzisiaj poraz pierwszy mierzyłam Suknie ślubne w Agnes i byłam bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Polecam!:) wątek zamknięty Polecam skorzystanie z usług salonu Agnes. Profesjonalne podejście do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Gdy weszłam do salonu "z bomby" przywitała mnie pani Alicja. Okazało się, że...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Z całego serca polecam salon AGNES ze względu na profesjonalną i przemiłą...
~ZONK
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Salon na 6 ;) wątek zamknięty Byłam w kilku gdyńskich salonach mody ślubnej i wybrałam suknię od Agnes....
~Marika i Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

polecam! wątek zamknięty Suknie z super jakościowego materiału i solidnie wykonane. Na miejscu do...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Niepolecam wątek zamknięty Pani kierownik ma obojętne podejście do klienta. Zadowolenie klienta ma...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
117

postów

82

wątków

do góry