Agnieszka Potocka / Fotografia

Fotografowanie

Gdynia, Juliusza Słowackiego 44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Absolutne zadowolenie wątek zamknięty Wybrałem Agnieszkę jako naszego fotografa ślubnego i to zdecydowanie był...
~Szymon Wantuła
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

sesja zdjęciowa chrztu św. wątek zamknięty Polecam szczerze sesje fotograficzne u Agnieszki:) Korzystałam z jej usług...
~Asia Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Chwile uwiecznione na lata wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pani Agnieszki zwłaszcza tym, którym zależny na...
~Mama Marcina i Mateusza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Świetnie uchwycone chwile podczas ślubu i wesela wątek zamknięty Agnieszka świetnie wychwytuje chwile obu uroczystości, nienachalnie i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Z polecenia, z dalszym poleceniem :) wątek zamknięty Panią Agnieszkę poleciły mi koleżanki, których piękne zdjęcia i sesje miałam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Serdecznie polecamy wątek zamknięty Agnieszka wraz ze swoim mężem robili zdjęcia podczas naszego ślubu w kościele...
~Kasia i Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Gorąco! Gorąco! Gorąco Polecam! wątek zamknięty Podczas sesji zdjęciowej pani Agnieszka wprowadziła tak miłą atmosferę, że...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Poprostu Pieknie!!! wątek zamknięty Aga i Przemek to stylowe , dyskretne, pelne profesjonalizmu malzenstwo a...
~Martyna & Alex
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Gwarancja pięknej pamiątki wątek zamknięty Z Agnieszką współpracowałam kilka razy i zawsze byłam zadowolona z efektu...
~maakuuni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Zdjęcia wyszły ślicznie,a efekt końcowy był lepszy niż...
~Anna Czoska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

polecam wątek zamknięty Świetny kontakt, bardzo fajna atmosfera podczas sesji. Polecam w 100%
~ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl, doskonałe zdjęcia!,...
~Magda G
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Nieszablonowe podejście do klienta. To tylko niektóre...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Gorąco polecamy! wątek zamknięty Serdecznie polecamy ten małżeński Duet Fotografów. Oboje pełni energii i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry