Widok

Agnieszka - opinia

Wizyte w gabinecie Pani Malwiny okreslilabym jako indywidualna terapie dla ciala i duszy.
Od dziecka borykam sie z problemem obgryzania paznokci(az sie cisnie powiedziec ,ze ja je po prostu zzeram).Okolo dwoch miesiecy temu dostalam pewnego olsnienia i postanowilam skorzystac z uslug kosmetyczki w celu zalozenia paznokci akrylowych.Nie mialam pojecia gdzie sie udac ale wszystkie klawisze komputerowe kierowaly mnie na strone "Kashmir SPA".Zadzwonilam,umowilam sie i najgorsze dopiero sie zaczelo.Wtedy to uzmyslowilam sobie,ze przeciez ta kobietka ,ktorej glos slyszalam w sluchawce -musi do "czegos" je przyczepic.Uwierzcie mi,ze na prawde nie bylo do czego:( Przez miesiac trzymalam rece przy pupie i w efekcie Pani Malwina zrobila ,co mogla.Szczerze to zdzialala cuda, bo pazkokcie dawno odpadly a moje paluchy nawet przez moment nie wyladowaly w ustach:)).Dlatego tez nazwalam ta wizyte terapia dla duszy.Rozmowa z Pania Malwina sprawila,ze nie potrafie wrocic do nalogu.Pani Malwina to kobieta ,ktorej sie nie odmawia:)
Dziekuje i polecam ten gabinet wszystkim "nalogowcom".
Tego dnia zaszalalam i poddalam sie roznym zabiegom - wszystkie na najwyzszym poziomie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam p. Agnieszko. Bardzo ciesze sie, że porzuciła Pani ten okropny nałóg:) Zapraszam na kolejne wizyty, zdaje sobie sprawę, iż z Dublina nie jest blisko, jednak kosmetyki do twarzy które zakupiła Pani na miejscu w gabinecie na pewno pomogą w utrzymaniu efektów zabiegu...Prosze dbać o siebie oraz wytrwałości w postanowieniu życze oraz pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry