Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
świetny gabinet Bardzo dobra obsługa, zabieg profesjonalnie wykonany, warunki ekstra. Polecam!
~Barbara B.
0

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 października 2017

Salon godny polecenia W Kashmir SPA korzystałam z zabiegów z zakresu kosmetologii - mogę szczerze...
~Ewa D.
0

ostatnia odp. 12 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2017

polecam Z tego salonu korzystam ponad rok- każda wizyta to pełen relaks i...
~nula
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2017

Polecam Witam. Zabiegi pełen profesjonalizm. Bardzo miło i klimatycznie. Pani Malwina...
~Kasia
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2017

Rewelacja!!! Korzystam w Kashmir SPA z wielu usług: masaży, zabiegów na ciało i twarz,...
~Kasia
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2016

Rewelacyjnie wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce i serdecznie polecam innym. Kapitalne zabiegi wykonywane...
~Aga
0

dodano: 30 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Polecam wszystkim , którzy szukają wyjątkowego...
~Gosia
0

dodano: 4 kwietnia 2016

Polecam. wątek zamknięty Długo szukałam w Gdańsku dobrego salonu, aż do momentu kiedy odkryłam w bloku...
~Ritha
0

dodano: 13 marca 2016

Kashmir Spa wątek zamknięty Wizyta w Kashmir Spa to coś więcej niż sam zabieg - przede wszystkim...
~MK
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lutego 2016

serdecznie polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam salon Kashmir Spa, bardzo profesjonalna obsługa, miła...
~Iwona Kuklińska
0

dodano: 21 lutego 2016

Prawdziwe Spa :) wątek zamknięty Jako zadowolona klienta chciałam napisać kilka pozytywnych słów. Przemiła...
~Zadowolona Klientka
0

dodano: 30 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Super mila i profesjonalna obsluga :-) polecam wszystkim którzy szukaja...
~Marta
0

Gorąco polecam! wątek zamknięty Od lat jestem stałą klientką salonu. Zawsze spotykam się z miłą i...
~Joanna
0

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie 😊 Kashmir spa poleciła mi moja Kolezanka , która...
~Zadowolona klientka
0

Rzesy wątek zamknięty Korzystałam z usług gabinetu Kashmir Spa wykonując sobie rzesy metodą 1:1....
~Dorota
0

super salon! wątek zamknięty Jak czytam opinie "że wlascicelka plotkuje i ma niezadbane paznokcie czy...
~Mikena Be.
0

Najlepszy salon w Trojmiescie! wątek zamknięty Obsolutnie fenomelna obsluga. Profesjonalizm i wiedza nie do przebicia!...
~Anna Bridinger
0

dodano: 29 stycznia 2016

Polecam z czystym sumieniem :) wątek zamknięty Dowiedziałam się o salonie od koleżanki z pracy, poszłam i stałam się stała...
~Betty
0

dodano: 10 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty W salonie byłam po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem bardzo...
~Michalina
0

dodano: 5 listopada 2015

Stanowczo odradzam! wątek zamknięty 1 września miałam wykonaną w tym salonie depilację woskiem (całe nogi)....
~Agnieszka
1

dodano: 12 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry