Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Jestem klientka od ponad roku. Z usług salonu korzystam regularnie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Milena - opinia Jestem wieloletnią klientką Salonu. Miałam możliwość widzieć jak się rozwija...
~Milena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

D - opinia wątek zamknięty Poszłam z córką na przebicie uszu panie były sympatycznie dbamy o Komfort...
~D
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Pati - opinia wątek zamknięty Masaż był cudowny! Pełen relaks, polecam!
~Pati
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2020

Julia H. M - opinia wątek zamknięty Jestem wierną klientką już od kilku lat. Jest to miejsce, w którym spotkałam...
~Julia H. M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Miejsce w ktorym kobieta odkrywa swoje piekno na nowo
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Super miejsce! wątek zamknięty Świetne miejsce na relaks! Zawsze profesjonalna obsługa, wszystkie zabiegi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Aneta - opinia wątek zamknięty Miło, sympatycznie, profesjonalnie, super personel, super klimat. Zawsze...
~Aneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Zabieg na twarz wątek zamknięty Bardzo polecam peeling ziołowy!! Buzia po tygodniu czasu kiedy się złuszcza...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

B.......B - opinia wątek zamknięty Salon godny polecenia wszystkie Panie bardzo sympatyczne polecam Panią...
~B.......B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

świetny gabinet wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa, zabieg profesjonalnie wykonany, warunki ekstra. Polecam!
~Barbara B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Salon godny polecenia wątek zamknięty W Kashmir SPA korzystałam z zabiegów z zakresu kosmetologii - mogę szczerze...
~Ewa D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Z tego salonu korzystam ponad rok- każda wizyta to pełen relaks i...
~nula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Witam. Zabiegi pełen profesjonalizm. Bardzo miło i klimatycznie. Pani Malwina...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Rewelacja!!! wątek zamknięty Korzystam w Kashmir SPA z wielu usług: masaży, zabiegów na ciało i twarz,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Rewelacyjnie wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce i serdecznie polecam innym. Kapitalne zabiegi wykonywane...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Polecam wszystkim , którzy szukają wyjątkowego...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Polecam. wątek zamknięty Długo szukałam w Gdańsku dobrego salonu, aż do momentu kiedy odkryłam w bloku...
~Ritha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Kashmir Spa wątek zamknięty Wizyta w Kashmir Spa to coś więcej niż sam zabieg - przede wszystkim...
~MK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

serdecznie polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam salon Kashmir Spa, bardzo profesjonalna obsługa, miła...
~Iwona Kuklińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry