Widok
Agnieszka - opinia
Dobrze zoranizowana obsuga. Zero czekanie w kolejce bardzo dobry lekarz zna się na rzeczy wie co robi. Bardzo polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6