Widok

Agnieszka - opinia

Pani Jola to Czarodziejka. Poznałam Ją, gdy 2 dni przed podpisaniem umowy z deweloperem otrzymałam plany mojego mieszkania. Okazało się, że mieszkanie jest wąskie, nieustawne i część przestrzeni była kompletnie niezaaranżowana. To było trudne mieszkanie bo w szeregu - 3 poziomy. Pani Jola właściwie od ręki, po rozmowie z nami, przygotowała plany mieszkania. Okazało się, że można stworzyć stylowe, funkcjonalne i piękne mieszkanie. Pani Jola przeprowadziła nas przez cały ten trudny czas aż do wprowadzki. Przygotowała wszystkie plany dla dewelopera począwszy do rozplanowania pomieszczeń, po punkty elektryczne. Była w trakcie odbioru mieszkania. Jeździła na zakupy materiałów budowlanych ale także mebli, dodatków i dekoracji. Nadzorowała ekipę budowlaną. Wybierała i nadzorowała także specjalistę od schodów, luster, czy kominka. Zawdzięczamy naszej Pani Jolu piękne i funkcjonalne mieszkanie. Jeżeli kiedykolwiek będę chciała przeprowadzić remont lub zmianę aranżacyjną, to na pewno od razu zwrócę się do Pani Joli. Z pełną świadomością polecam Panią Jolę!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje mieszkanie z rynku wtórnego chciałam sprzedać zaraz po zakupie bo stwierdziłam ,że przeceniłam swoje możliwości w kwestii remontu. Nie miałam pomysłu jak się do tego zabrać, a w dodatku okazało się ,że podobają mi się wszystkie style urządzania mieszkania jednocześnie - co została mi uświadomione :)
Z pomocą https://www.facebook.com/JoEmi-Home-Aran%C5%BCacja-Wn%C4%99trz-105995027519377/ , udało się stworzyć jednolitą ,spójną a przede wszystkim funkcjonalną przestrzeń :) Dziękuję i gorąco polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry