JoEmi Home

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 118/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Serdecznie polecam usługi biura, a przede wszystkim p. Jolę. Projekt pod...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Andrzej Turowski - opinia Skorzystaliśmy z pomocy Pań architektek przy remoncie mieszkania w 2020...
~Andrzej Turowski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Kamil Woźniak - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i rzetelne biuro projektowe, doskonałe projekty wnętrz. Dobry...
~Kamil Woźniak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2022

O.O. - opinia wątek zamknięty Z pomocy Biura skorzystałam już dwukrotnie. Po raz pierwszy przy remoncie...
~O.O.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2020

Wojtek - opinia Bardzo polecam to biuro za zaangażowanie i profesjonalizm. Panie odpowiadały...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Marzenka i Piotrek - opinia wątek zamknięty Polecamy wszystkim serdecznie JoEmi Home projekt domu zachwyca, współpraca...
~Marzenka i Piotrek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Magda M. - opinia wątek zamknięty Panie Emilia i Jola to prawdziwe profesjonalistki. Aranżacja domu została w...
~Magda M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z usług JoEmi Home Aranżacja wnętrz korzystałam przy okazji projektowania...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Marlena - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona pomysłami i aranżacjami JoEmi Home. Moje mieszkanie w...
~Marlena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona. Dzięki JoEmi Home Aranżacja Wnętrz mamy cudowne...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Jedyne, czego żałuję to tego, że współpracę z JoEmi Home rozpoczęłam zbyt...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pań. Potrzebowałem rzutu elektryki i...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

zadowolona - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Wypracowanie pierwszej koncepcji zastało...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo biuro projektowe. Z mieszkania, którego projekt był mało...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Jola to Czarodziejka. Poznałam Ją, gdy 2 dni przed podpisaniem umowy z...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i fachowe podejście, ciekawe i nietuzinkowe pomysły....
~Edyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry