W Matsuri panuje przyjemna atmosfera i azjatycki klimat. Jest też cicho i bezpiecznie. W szkole działa Internet wi-fi a podczas zajęć wykorzystywane są nowoczesne technologie. Lektorzy są wysoko wykwalifikowani, mili, cierpliwi, bardzo pomocni i zawsze przygotowali do lekcji. Podchodzą do każdego ucznia indywidualnie i uczciwie, chwalą, sprawiedliwe oceniają.

W Matsuri uczę się języka japońskiego już od 8 lat a moim lektorkami są świetni fachowcy - Sensei Linda i Sensei Ada. Ich lekcje są zawsze ciekawe i pełne fajnych tłumaczeń oraz dodatkowych zadań i testów, utworzonych przez nie na potrzeby danej lekcji. Podoba mi się zwłaszcza ich profesjonalność, cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru oraz fakt, że zawsze znajdują dla mnie czas by coś dodatkowo wytłumaczyć lub po prostu pożartować :)

W szkole podoba mi się też to, że posiada nowoczesne podręczniki do nauki i filmy prosto z Japonii, z których można łatwo i przyjemnie się uczyć języka. Dużą zaletą szkoły jest też fakt, iż organizuje dla uczniów liczne konkursy i warsztaty, na których można poznać i zaprzyjaźnić się z innymi osobami, które jak ja, także interesują się Japonią.

Szczerze polecam tą szkołę :)