MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Świetni nauczyciele. Doskonały poziom nauczania i kompetencji. Kultura,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 października 2023

Amelia - opinia Super szkoła,lektorzy bardzo mili i z pomysłem na lekcję.Bardzo podoba mi się...
~Amelia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Kasia - opinia Bardzo przyjazna, a zarazem profesjonalna szkoła. Nauczyciele są mili i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Kuba - opinia Super atmosfera i nauczyciele
~Kuba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

mama Mai - opinia Bardzo polecam! Moja córka rok temu zapisała się na koreański od podstaw....
~mama Mai
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2022

Oskar - opinia wątek zamknięty Studiuje chiński już drugi rok. Cierpliwość nauczycieli bardzo pomaga w...
~Oskar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Martyna Formela - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście. Zaczynam dopiero praktyki a...
~Martyna Formela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo konkretna i solidna firma. Super kontakt. Pani Linda bardzo miła i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Świetna kadra, wysoki poziom nauczania. Szkoła zapewnia dużo materiałów do...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Niezwykle przyjazna atmosfera powoduje, że nauka jest tam przyjemnością. Mamy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę! Profesjonalni lektorzy, wysoki poziom nauczania i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

H.C. - opinia wątek zamknięty Doskonala szkola jezykowa,oferujaca nauke jezykow orientalnych. Piekna...
~H.C.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Super szkoła. Serdecznie polecam lektorzy mają świetne podejście do ucznia
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła do nauki języków orientalnych! Piękny wystrój pomaga wczuć się...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Ewa K - opinia wątek zamknięty Świetna szkola językowa. Bardzo kompetentni lektorzy.
~Ewa K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

KaSi - opinia wątek zamknięty Napewno wrócimy i będziemy polecać!
~KaSi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Super podejście kadry i wystrój po którym można się poczuć jak w Japonii....
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Hala - opinia wątek zamknięty Zajęcia super, merytoryczne, ciekawe, atmosfera też super!
~Hala
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Kuba - opinia wątek zamknięty W szkole uczą osoby, które są zaangażowane w rozwój swoich uczniów. Materiał...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Mama Natalki - opinia wątek zamknięty Piękny lokal blisko mojego domu.Zapisałam córkę na angielski i...
~Mama Natalki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry