MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia nowy temat Gorąco polecam tą szkołę! Profesjonalni lektorzy, wysoki poziom nauczania i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 września 2020

H.C. - opinia nowy temat Doskonala szkola jezykowa,oferujaca nauke jezykow orientalnych. Piekna...
~H.C.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 września 2020

Sylwia - opinia nowy temat Super szkoła. Serdecznie polecam lektorzy mają świetne podejście do ucznia
~Sylwia
-

dodano: 17 września 2020

Ola - opinia nowy temat Świetna szkoła do nauki języków orientalnych! Piękny wystrój pomaga wczuć się...
~Ola
-

dodano: 17 września 2020

Ewa K - opinia nowy temat Świetna szkola językowa. Bardzo kompetentni lektorzy.
~Ewa K
-

dodano: 16 września 2020

KaSi - opinia nowy temat Napewno wrócimy i będziemy polecać!
~KaSi
-

Marcin - opinia nowy temat Super podejście kadry i wystrój po którym można się poczuć jak w Japonii....
~Marcin
-

Hala - opinia nowy temat Zajęcia super, merytoryczne, ciekawe, atmosfera też super!
~Hala
-

Kuba - opinia nowy temat W szkole uczą osoby, które są zaangażowane w rozwój swoich uczniów. Materiał...
~Kuba
-

Mama Natalki - opinia nowy temat Piękny lokal blisko mojego domu.Zapisałam córkę na angielski i...
~Mama Natalki
-

Maciej M. - opinia nowy temat Zacząłem uczyć się w tym roku i to była najlepsza decyzja. Nabrałem pewności,...
~Maciej M.
-

Łukasz - opinia nowy temat Serdecznie polecam szkołę Matsuri. Kadra, sposób prowadzenia zajęć, materiały...
~Łukasz
-

Tomasz Ilnicki - opinia nowy temat Wysoka kultura, fachowość i miła atmosfera!
~Tomasz Ilnicki
-

Franciszek - opinia nowy temat Najbardziej mnie urzeka indywidualne traktowanie każdego ucznia. W tej szkole...
~Franciszek
-

Paulina - opinia nowy temat Z całego serca polecam Matsuri! Kompetentni, zaangażowani lektorzy, świetnie...
~Paulina
-

Kamil - opinia nowy temat Kompetentna kadra, świetna lokalizacja, miła atmosfera, dobry sprzęt. Z...
~Kamil
-

dodano: 15 września 2020

Adrian - opinia nowy temat Super zajęcia z japońskiego, bardzo ciekawie prowadzone i na bardzo wysokim...
~Adrian
-

Mateusz - opinia nowy temat Bardzo fajna szkoła, przyjemne miejsce i nowe sale wykładowe - zaangażowana...
~Mateusz
-

Krzysztof - opinia nowy temat Jeśli szuka ktoś szkoły języków orientalnych w Trójmieście, to w zasadzie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lipca 2020

Magda - opinia nowy temat Niesamowita szkoła językowa z fajnymi lektorami (ja uczę się japońskiego)....
~Magda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry