Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mac - opinia Super miejsce, prowadzone przez wszechstronnie uzdolnionych ludzi.
~Mac
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Edi - opinia wątek zamknięty Super miejsce, mogę spokojnie polecić dalej.
~Edi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Piekne zajecia pod kazdym względem, ach... jak tesknie
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Miejscówka bardzo elegancka, dobry dojazd, parking, ceny ok, obsługa fajna...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

matt - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, ludzie i atmosfera. Polecam warto sprawdzić
~matt
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Pola - opinia wątek zamknięty Miejsce dla całej rodziny, szeroka oferta zajęć, duża przestrzeń miła...
~Pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Moja córka była tutaj na półkoloniach, teraz chodzimy do Pani Asi na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Mega! Tak się cieszę, że tam trafiłam! Super uczą i robią ekstra rzeczy....
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Olka - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna przestrzeń do tańca - można potańczyć u różnych tancerzy z całej...
~Olka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Sofie - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona poziomem zajęć, kompetencjami instruktorów i to jak dobre...
~Sofie
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

Agata - opinia wątek zamknięty bardzo komfortowo tańczy się na dużych salach, instruktorzy wręcz zarażają...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Najlepsza szkoła tańca w której liczy się człowiek wątek zamknięty Wspaniałe miejsce pełne pasji, tutaj każdy może czuć się dobrze i być sobą...
~ASS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Najlepsze miejsce na świecie! wątek zamknięty Trafiłam do Akademii Artystycznej przypadkiem, na warsztaty i zakochałam się...
~MM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Najlepsza szkoła taneczna w jakiej się uczyłam ! wątek zamknięty Miejsca z bardzo przyjemną atmosfera
~Aisha J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Szkoła, ktora patrzy na człowieka wątek zamknięty Przyszedłem do Akademi z myślą rozpoczęcia tańca jazz i wspólczesnego. Nie...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Profesjonalizm zauważalny już na samym wejściu do budynku. Bardzo miła...
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

wspaniałe miejsce i atmosfera. wątek zamknięty Polecam dla wszystkich chcących się rozwijać się tanecznie, zwłaszcza taniec...
~izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Super miejsce o wyjątkowym klimacie a przede wszystkim super ekipa :) wątek zamknięty Zajęcia pole dance i stretchingu polecam z całego serca! Fajne miejsce...
~Milena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Duźe ambicje i małe efekty wątek zamknięty Szeroka oferta, ale zajęcia na masę. Organizacja bardzo słaba. Przerost formy...
~f... friend
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Super miejsce! wątek zamknięty To miejsce, w którym panuje bardzo rodzinna atmosfera :) Profesjonalna kadra,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry