Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kursant - opinia wątek zamknięty Nauka z Panem Tomkiem to czysta przyjemność, kontakt niemalże natychmiastowy....
~Kursant
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Goga - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś się boi jeździć to Pan Tomek sobie z tym strachem poradzi....
~Goga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Aneta K - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z Akademii Jazdy w Sopocie. Pan Tomasz jest...
~Aneta K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Karolina Sopot - opinia wątek zamknięty Akademia Jazdy Sopot, to najlepsza szkoła jazdy w Trojmiescie! Pan Tomasz...
~Karolina Sopot
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam! Idealne przygotowanie do egzaminu, co bardzo wpływa na zmniejszenie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Super! wątek zamknięty Zaangażowanie, dokładność i profesjonalność! Dodam ze zdana teoria i praktyka...
~Zuza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Kurs przebiegł szybko i bezstresowo, a prawo jazdy zdane za pierwszym razem....
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

najlepszy instruktor i najlepsza szkoła Jazdy wątek zamknięty Ze względu na cechy, takie jak: wiedza, umiejętność jej przekazywania,...
~Edward L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę jazdy! Dzięki wielkiej cierpliwości i doświadczeniu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Szybki kurs, miły instruktor, elastyczne godziny jazd. Polecam.
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Zdane za pierwszym razem wątek zamknięty Szkoła jazdy godna polecenia. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Za pierwszym razem wątek zamknięty Bardzo miły i sympatyczny instruktor, wykazujący się dużą cierpliwością. W...
~eMeF
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Polecam :) wątek zamknięty Super, Najlepsza szkoła jazdy na świecie, kurs zrobiłam w bardzo szybkim...
~Łucja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

zadowolony wątek zamknięty bardzo miły i sympatyczny instruktor, wykazujący się dużą cierpliwością . w...
~edward
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Super instruktor! Miły, cierpliwy i wyrozumiały ;) Bardzo dobrze przygotowuje...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Rewelacja. Na zajęcia jak i jazdy szło się z przyjemnością. Instruktor bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Zajęcia z teorii prowadzone w miły i interesujący sposób z dodatkiem...
~Ogarniacz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Bardzo Polecam wątek zamknięty Kurs teoretyczny prowadzony w interesujący sposób i ciekawymi przerywnikami z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Bardzo polecam!!!! Pan Tomek jest super! wątek zamknięty Cały kurs bardzo mi się podobał, pan instruktor jest cierpliwy, miły,...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Również jestem jak najbardziej zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry