Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Najlepiej. Ciocię kochane, indywidualne podejście do dzieci. Kuchnia smaczna...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Aga - opinia Syn uczęszcza do żłobka od stycznia, widzę, ze chodzi chętnie, jest...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Urszula Stachniewicz - opinia zaangażowana kadra, schludny lokal, ciekawe zajęcia dodatkowe.
~Urszula Stachniewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Natalia - opinia Żłobek bardzo przyjazny dla dzieci, dobrze wyposażony i z własną kuchnią....
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Milena B. - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam żłobek Akademia Malucha. Synek chodzi tam z chęcią....
~Milena B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Dagmara - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce! Moje dziecko zostało wyrzucone z innego żłobka bo ciągle...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce Córka uwielbia tam chodzić. Panie opiekujące się dziećmi są...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe, ciepłe i zaangażowane opiekunki, zawsze znajdą czas aby zamienić...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

KB - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem.
~KB
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Mama Kajtka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do dzieci, dziecko idzie z uśmiechem i czuje się tam...
~Mama Kajtka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam, żłobek po kilku miesiącach nadal spełnia moje oczekiwania :)
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Moja córka chodzi do Akademii Malucha już ponad rok, nigdy nie przeszło mi...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam placówkę w Gdyni Ciocie są przekochane, zawsze pomocne i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Mama Oliwki - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam!!!!! Córka zaczęła uczęszczać do żłobka nie mając jeszcze...
~Mama Oliwki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Honorata - opinia wątek zamknięty Chodzimy do żłobka od września. Synek miał długa i ciężka adaptacje. Ale po...
~Honorata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam żłobek z całego serca, adaptacja synka była trudna i długa, ale warto...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam Żłobek Akademia Malucha w Gdyni! Bardzo fajny żłobek, idealnie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Korzystamy ze żłobka od 2 miesięcy i serdecznie polecam, żłobka czyściutki,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Córka chodzi do Akademii Malucha od 2 msc i już wiem, że był to bardzo dobry...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry