Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia P. - opinia wątek zamknięty Dla rodziców mających wątpliwości, polecam żłobek Akademii z całego serca....
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Pawel - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla maluchów! Nasza córka spędziła w "Akademii Malucha" na...
~Pawel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Ms - opinia wątek zamknięty Korzystałem przez ponad rok z usługi i przyznaje była rewelacyjna dziedcko...
~Ms
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ten żłobek. Kameralny, "ciocie" fantastyczne. Córcia...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Polecam ! wątek zamknięty Żłobek na Leszczyńskich jest bardzo kameralny, co mi bardzo odpowiadało gdyż...
~Alicja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Wspaniałe miejsce! wątek zamknięty Synek trafił do Akademii Malucha w wieku 9 miesięcy. Miejsce znalazłam...
~MBB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synkiem w Akademii Malucha. Panie...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Polecam niezdecydowanym Mamom ;-) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam niezdecydowanym Mamom ;-) Moja Mała poszła do żłobka na...
~Iwona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Super! wątek zamknięty Gorąco polecam rodzicom którzy zastanawiają sie nad wyborem zlobka. Córka...
~Joanna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Napiszę tylko tyle. Jeśli zastanawiacie się nad nianią albo żłobkiem to tylko...
~Mama Hani
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Super Placówka do opieki nad największymi Skarbani wątek zamknięty Placówka godna polecenia. Panie opiekujące się dziećmi są pozytywnie...
~Zadowolona Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Zadowolona mama wątek zamknięty Z całego serca polecam żłobek, dziecko z chęcią chodziło do żłobka, zaś Pani...
~zadowolona mama synka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Bardzo polecam ten żłobek. Moja córeczka chodzi tam już ponad rok i będę...
~Zadowolona mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry