Żłobek Akademia Malucha

Żłobki Opieka nad dziećmi

Gdańsk, Morenowe Wzgórze 26/23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - opinia Syn do żłobka na ul.Potęgowskiej (Szadółki) uczęszczał przez ostatni rok....
~Daria
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Wer - opinia Jak dla mnie jakość tego żłobka jest dramatyczna. Wyposażenie i układ żłobka...
~Wer
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Karina - opinia wątek zamknięty Najlepsze Ciocie pod słońcem, bardzo ciepłe, troskliwe, zaangażowane w opiekę...
~Karina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

JK - opinia wątek zamknięty Ciocie sa cudowne! Syn bardzo szybko sie zaadoptowal i chetnie zostaje z...
~JK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo żłobek na Morenowym Wzgórzu. Panie tam pracujące są cudowne....
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

KP - opinia wątek zamknięty Najpierw chodził syn i z tego powodu ze ciocie sa super wymyślają dzieciakom...
~KP
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

D. K. - opinia wątek zamknięty Córka chodzi do żłobka na morenie od ponad roku, każdego dnia utwierdzamy się...
~D. K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Córka uwielbia żłobek, zaskakuje nowi umiejętnościami, jest bardzo zadbana i...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, synek co rano biegnie do żłobka, malo choruje. Jestem bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

JS - opinia wątek zamknięty Mam synka w tym żłobku już drugi rok. Panie ciepłe, bardzo dużo pracują z...
~JS
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Dziewczyny są niesamowite. Zarażają uśmiechem dzieci i ich rodziców. Nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Każdemu dziecku życzę takiej opieki, jakie moje ma w Akademii Malucha....
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Polecam żłobek. Świetne opiekunki, bardzo troskliwe w stosunku do dzieci,...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

KP - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Już drugie moje dziecko uczeszcza do tego żłobka. Panie...
~KP
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Przesympatyczne młode dziewczyny, która potrafią zaopiekować się...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam żłobek. Bardzo dobra opieka. Dzieci są zadbane i szczęśliwe. Żłobek...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Bardzo dobry żłobek wątek zamknięty Polecam żłobek, czysto, schludnie, bardzo dobra organizacja i komunikacja....
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

godny polecenia wątek zamknięty Córka przez rok uczęszczała do tego żłobka. Nie było większych problemów,...
~potencjusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty Pierwsze dobre wrażenie potwierdzało dobry wybór żłobka z każdym kolejnym...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

POLECAM wątek zamknięty Mój synek aktualnie uczęszcza do żłobka, zawsze wychodzi uśmiechnięty, wręcz...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry