Żłobek Akademia Malucha

Żłobki Opieka nad dziećmi

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 119

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia Opieka na najwyższym poziomie. Ogromnym plusem placówki są świetne opiekunki...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tego żłobka od połowy sierpnia. Jestem bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Opinię wystawiam na prośbę dyrekcji placówki. Sama wybrałam ten właśnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Super miejsce. Adaptacja bez problemów. Miła obsługa. Polecam
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Świetna placówka. Bezbolesna adaptacja. Syna oddajemy uśmiechniętego i...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Synek zaczął chodzić do żłobka zaraz po swoich pierwszych urodzinach. Proces...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Super żłobek, szczerze polecam widząc uśmiech i radość córki ️ Dzieci dużo...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Żłobek wybraliśmy ze względu na lokalizację i został znaleziony trochę w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam! Szczególnie ze względu na panie opiekunki, ciepłe, cierpliwe,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam z całego serca żłobek Akademia Malucha. Córka chodziła tam przez rok...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Miejsce przyjazne maluchom wątek zamknięty Nasze bliźniaki, Zuza i Leon, chodziły do Akademii Malucha na Hallera od...
~Misia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry