Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia super ciocie, dużo zajęć, córka wraca radosna i szczęśliwa, chętnie idzie do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Katarzyna - opinia Synek uczęszcza do żłobka od pół roku, adaptacja przebiegła sprawnie dzięki...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Rachubka Aleksandra. - opinia wątek zamknięty Moja córka Róża uczęszcza do żłobka od kilku miesiecy.Ciocie które się nią...
~Rachubka Aleksandra.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Do tego żłobka moja córka chodzi z uśmiechem na twarzy. Cudowne ciocie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Przemek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam żłobek synek zawsze chętnie zostaje wraca wesoły. Ciocie mają...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Akademię Malucha na Karczemkach. Mały mimo...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Syn z chęcią uczęszcza do żłobka. Zawszę wraca z...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Happy - opinia wątek zamknięty My boy enjoys his time everyday here, Im sure if he could write he would...
~Happy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego żłobka. Ciocie- najlepsze, córka-...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Jeżeli ktoś zastanawia się nad opieka w klubach malucha/żłobkach to z czystym...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecamy żłobek Akademia Malucha na Karczemkach , Ciocie bardzo sympatyczne ,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Bartekk - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, cena standardowa jak na Gdańsk, opiekunki fantastyczne.
~Bartekk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Mama Tymusia - opinia wątek zamknięty Wspaniałe ciocie!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad synem, polecamy...
~Mama Tymusia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry