Akademia Piłkarska Gdańsk

Szkółki Piłkarskie

Gdańsk, Mariana Kołodzieja 57A/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam! Zmieniłem po niepowodzeniu w poprzedniej szkółce. W końcu trenerzy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Bardzo zadowolona :) wątek zamknięty syn z wielką chęcią chodzi na zajęcia i to co najbardziej jest na plus to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Słabo wątek zamknięty Mój syn uczęszczał do tego klubu odeszliśmy w 2017 roku poziom nauki kiepski...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Polecam wątek zamknięty Choć mój syn już tam nie gra ze względu na rocznik, uważam, że była to...
~Pszmy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Bardzo fajna, mocno rozwijająca się szkółka. Dwóch trenerów z pasją na grupę,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Pomyłka wątek zamknięty Od pazdziernika 2016 szkolka legła w gruzach, przepolnione dziecmi treningi,...
~ZDZISIEK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Polecam wątek zamknięty Świetny klimat, dużo zabaw związanych z piłką. Trener ma pofesjonalne...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Absolutnie polecam wątek zamknięty Świetna kadra, zaangażowanie, rodzinna atmosfera, przystępne ceny. Mój syn aż...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

super szkółka piłkarka :) wątek zamknięty mój syn uwielbia chodzić na treningi, które są profesjonalnie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Super! wątek zamknięty Jesteśmy z tą Akademią od samego początku... Rewelacyjny kontakt trenerów z...
~Pszmy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

AKADEMIA PIŁKARSKA GDAŃSK wątek zamknięty Bardzo fajny klub piłkarski . Świetni trenerzy dla każdej grupy wiekowej....
~BEATA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, przyjazna szkółka piłkarska, największa rekomendacją...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Fantastyczna atmosfera wątek zamknięty Trenerzy świetnie dogadują się z chłopakami. Zestawy ćwiczeń są dobrane do...
~MoNa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Ta szkółka to po prostu ewenement! Dla trenerów najważniejsze jest dobro...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam szkółkę! Trenerzy mają odpowiednie podejście do dzieci, co...
~Przrc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

polecam:) wątek zamknięty Jak najbardziej jestem zadowolona, syn Lolek jako najmłodszy rocznik 2007...
~iwcia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Świetna szkoła wątek zamknięty Profesjonalne podejście do zajęć. Świetny kontakt z dziećmi. Kadra...
~kj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry