Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce , które doskonale uczy dziewczynki gry w piłkę nożną. Pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

EwaK. - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Córka uwielbia zajęcia z trenerką Dominiką. Widzi swoje...
~EwaK.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Najlepsze zajęcia pozaszkolne dla dziecka i niezastąpiona Pani Trenerka...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Jeżeli Twoja córka kocha grać w piłkę to jest to idealne miejsce dla niej!...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę. Super zajęcia, profesjonalne treningi prowadzone...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Jedno z niewielu miejsc, gdzie dziewczynki mogą pograć w...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Moja 12-letnia córka uwielbia grać w piłkę nożną, jednak nie lubi przepychać...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna szkółka piłkarska. Treningi prowadzone są na wysokim poziomie....
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Ula - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam - super zajęcia, miła atmosfera, profesjonalne podejście,...
~Ula
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

Polecam wątek zamknięty Szkółka godna polecenia. Moja nieśmiała Maja świetnie się w niej odnalazła....
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Świetne zajęcia dla dziewczynek wątek zamknięty Nareszcie znalazłam piłkarskie miejsce dla córki, w którym może trenować z...
~Jolanta Starzyk
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2019

Fajna nowość dla dziewczynek wątek zamknięty Serdecznie polecam zajęcia „Mewy”! Na początku byłam trochę sceptyczna: jak...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry