Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł R. - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z szkolenia APJ. bardzo mili wykladowcy i cala...
~Paweł R.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

APJ ! rewelka! wątek zamknięty wybrałam AJP kierując się opiniami znajomych. mój kolega polecił mi Akademię,...
~Beata J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Szkołę polecili mi znajomi jako tą w której zdaje się za pierwszym razem....
~Kwiatuszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

Akademia Prawa Jazdy jest MEGA wątek zamknięty wybierając APJ kierowałem się opinią innych które nie ukrywam były...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Karolina - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona, ze wybralam akademie prawa jazdy. szczegolnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 maja 2010

TO JEST TO ! wątek zamknięty Rozpoczynając od zajęć teoretycznych, które oceniam bardzo wysoko, chciałabym...
~Daria D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

APJ Najlepsza! wątek zamknięty Na kurs w Akademii Prawa Jazdy zdecydowałam się po przeczytaniu opinii na...
~Balbina Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

pragnienie nie ma szans wątek zamknięty Jestem w 100% zadowolona z poziomu nauczania w tej oto szkole! wielkie...
~Królik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Bardzo polecam. APJ wątek zamknięty Profesjonalne podejście , solidna szkoła , świetna obsługa , naprawdę...
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Polecam ;) wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w biurze, teoria prowadzona fajnie i obrazowo. Nauka...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

MK + APJ = zdany egzamin wątek zamknięty Szkołę APJ została polecona mi przez kumpelę z pracy. Muszę się przyznać...
~Agnieszka K-S
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

najlepsza szkoła prawa jazdy to właśnie Akademia wątek zamknięty Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły prawa jazdy to bez wahania może...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 maja 2010

Polecam wszystkim wątek zamknięty Gorąco polecam Akademie.:) wspaniała atmosfera jaka tam panuje oraz...
~Kasia Szeluga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

POLECAM APJ wątek zamknięty Swoją przygodę z „prawkiem” zaczęłam dawno temu w innej szkole....
~IWONA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2010

Polecam wszystkim!!!! wątek zamknięty Bardzo bardzo fajna szkoła:) Wykłady prowadzone w bardzo dobrej atmosferze....
~Maciej Zakrzewski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

REWELACYJNA SZKOŁA!!! wątek zamknięty Nie tylko instruktorzy ale również osoby z biura są niezwykle sympatyczne i...
~Ada
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

Tomek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam tę szkołę! Pierwszy kontakt z Akademią, tzn w biurze,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2010

Najlepsza szkoła prawa jazdy !!! wątek zamknięty Robiłem kurs w Akademii Prawa Jazdy i jestem 100% zadowolony ze swojego...
~Karollo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Akademia Prawa Jazdy---na MEDAL!!! wątek zamknięty Witam serdecznie osoby czytajace ten i inne komentarze. Pragnę i Ja sie...
~Navigator--wtejemniczeni wiedzą
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Petardaaa ! wątek zamknięty Moi drodzy tydzień temu dzięki wspaniałemu instruktorowi Markowi Kłos zdałam...
~Monika Koriat
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2390

postów

2359

wątków

do góry