Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!!!!!!! wątek zamknięty Kurs kończyłam w innej szkole. Po dwóch niezdanych egzaminach trafiłam na...
~asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

Jaknajbardziej polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim Akademie Prawa Jazdy. Trasa na egzaminie nie była...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

naprawdę polecam! wątek zamknięty Szkoła zdecydowanie godna polecenia! Zarówno zajęcia teoretyczne jak i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Teoria prowadzona na wysokim poziomie w raz z...
~Adam K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Akademia Najlepsza! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić APJ! Na zajęciach teoretycznych,...
~Marta B. (hrabina)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Świetna szkoła wątek zamknięty Dzięki Akademii i instruktorowi Maćkowi Jakubiakowi zdałem za pierwszym...
~maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

100% SATYSFAKCJI! wątek zamknięty Szkołę polecam każdemu! Wspaniałe podejście do kursanta zarówno osób z biura...
~Kinga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

POLECAM! wątek zamknięty Witam! Co tu dużo mówić...najlepsza szkoła w Gdyni. Kurs zaczęłam we wrześniu...
~Wiola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Playowa, Szczęśliwa posiadaczka prawa jazdy wątek zamknięty I co tu więcej pisać. Już wszystko zostało napisane :-) Gdyby nie właściciele...
~Jane
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Najlepsza (sprawdziłem) wątek zamknięty Biorąc pod uwagę opinie znajomych, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że...
~Dariusz Sprenglewski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

jak najbardziej polecam ;) wątek zamknięty Uważam , że nie mogłam wybrać lepiej. Jestem w 100% zadowolona z nauki w APJ....
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lutego 2010

Świetna szkoła :-) wątek zamknięty Polecam wszystkim tę szkołę, nie mogłam trafić lepiej. Zajęcia teoretyczne...
~Klaudia K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

:) wątek zamknięty Polecam wszystkim tę szkołę, super przeprowadzona teoria, niczego nie trzeba...
~Martyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Żałuję, że trafiłem tutaj dopiero po pierwszym niezdanym egzaminie, dobrze...
~Rafał M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Polecam !! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim APJ ! Świetna szkoła, wszystko na najwyższym...
~Kołek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam Akademię Prawa Jazdy z nią zdasz na bank. Szczególnie polecam...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

GORĄCO POLECAM!!!! wątek zamknięty Witam. Bardzo gorąco polecam ten OSK. Instruktorzy są naprawdę mili i przede...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

polecam wątek zamknięty witajcie! Dziś w końcu wróciłam do PORDu na miejscu kierowcy!!!! Co prawda...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

polecam wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim Akademie prawa jazdy,super atmosfera profesjonalne...
~Paweł d.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM wątek zamknięty Dzisiaj miałam swój pierwszy egzamin I OSTATNI!!! Do APJ zapisałam się...
~Marysia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2390

postów

2359

wątków

do góry