Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TO SZKOLA DLA CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty ZDECYDOWANIE POLECAM SZKOLE – „AKADEMIE PRAWA JAZDY”!!! JUŻ...
~ANETA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 stycznia 2008

polecam wszystkim wątek zamknięty wszystkim polecam wyszkolenie się w Akademii.fachowi instruktorzy ,z którymi...
~jacek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

Rewelacyjna szkoła wątek zamknięty Wspaniała szkoła, jazda z instruktorem to sama przyjemność, aż się nie chce z...
~Januśka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

Goraco polecam ;] wątek zamknięty Po nauce w Akademii Prawa Jazdy zdalem za pierwszym razem :D caly kurs zajal...
~blazej
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

naprawde świetnie wątek zamknięty Fajni ludzie mila atmosfera a do tego profesjonalne nauczanie .Ma sie...
~adam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

POLECAM! wątek zamknięty Szkoliłam się w Akademii przed egzaminem, jestem bardzo zadowolona,...
~Olga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 grudnia 2007

Zdany egzamin za drugim razem:) wątek zamknięty W tej szkole doszkoliłam jazdę, bo po 30 godzinach w innej szkole to raczej...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 grudnia 2007

polecam gorąco wątek zamknięty bardzo mi się podoba sposób nauczania w tej szkole, instruktorzy wiedza o...
~MK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

exstra wątek zamknięty bardzo fajna i wesoła szkółka, właśnie ukonczylam caly kurs i jestem bardzo...
~czarna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 listopada 2007

SZKOŁA GODNA POLECENIA =) wątek zamknięty Lokalizacja super, ceny niskie, wykladowcy i instruktorzy naprawde fajni,ale...
~manuela
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 listopada 2007

monika - opinia wątek zamknięty Po ponad dwudziestoletniej przerwie w jeździe /wcześniej zdałam tylko egzamin...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 listopada 2007

Skuteczni wątek zamknięty Są przede wszystkim skuteczni. Trzeba mieć albo wybitnego pecha albo być...
~Arek S
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

Polecam instruktorów Akademii Prawa Jazdy wątek zamknięty W tym ośrodku szkoleniowym byłam tylko na dodatkowych godzinach jazdy ale...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

naprawde dobrze ucza!!! wątek zamknięty w sumie poszedlem na prawko bo rodzice mnie wyslali. jednak juz po pierwszych...
~mariusz_ag
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

polecam wątek zamknięty auto czyste, miły i fachowy instruktor, szybko dogadałam się z ceną....
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2007

fajowo wątek zamknięty byłam juz na 2 jazdach dodatkowych,super,ze auto ma klime,w taka pogode...
~pati
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2007

Niezła jazda wątek zamknięty Bardzo łatwo trafić, w porównianiu z innymi warunki rewelacyjne. Jak...
~Witek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2007

Polecam!!!! Nowa szkoła konkurencyjne ceny wątek zamknięty Akademia Prawa Jazdy to nowa szkoła ale naprawdę dobrze uczą . Polecam!!!!
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2390

postów

2359

wątków

do góry