Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Teresa J-D - opinia wczoraj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Jest to w bardzo...
~Teresa J-D
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Artur Sowul - opinia Bardzo polecam Akademie Prawa Jazdy w Gdyni. Kurs przebiegł sprawnie, Pan...
~Artur Sowul
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Dagmara - opinia Wykupiłam kilka godzin jazd w tej szkółce i dzieki instruktorowi Michałowi...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Beata S - opinia Jestem kolejną zadowoloną klientką Akademii Prawa Jazdy i kursantką...
~Beata S
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Julian - opinia Pan Wojtek to fachowca!! miła atmosfera, właściwy człowiek na właściwym miejscu.
~Julian
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Julia - opinia Jeździłam z instruktorem panem Krzysztofem Grądalskim. Nauka szybko szła do...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

Karolina W. - opinia Wszystko ogarnięte za pierwszym razem, egzamin, kurs prawa jazdy, Wszystko...
~Karolina W.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Julita - opinia Polecam z całego serca! Przeniosłam się do Akademii Prawa Jazdy z innej...
~Julita
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Marianna K - opinia Super szkoła, super kadra instrukrorska. Mam już prawo jazdy na wakacje , a...
~Marianna K
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Piotr - opinia Polecam z całego serca. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Pan Janusz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Nazarii - opinia Pozdrawiam gorąco Panią instruktorkę Katarzynę. Zajęcia praktyczne odbywały...
~Nazarii
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Piotr K - opinia Pozdrawiam gorąco Panią instruktorkę Katarzynę. Zajęcia praktyczne odbywały...
~Piotr K
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Martyna O - opinia Wszystko zdane za pierwszym razem, a to dzięki Panu Wojtkowi Szyszkowskiemu....
~Martyna O
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 czerwca 2023

Wanda - opinia Po zakończonym szkoleniu w Akademii Prawa Jazdy stwierdzam,że była to fajna...
~Wanda
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 czerwca 2023

Kj - opinia Polecam. Szybko, sprawnie i fachowo. Instruktor Wojtek najlepszy.
~Kj
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

Karolina P - opinia ... w końcu zdane ;) a wszystko dzięki Panu Wojtkowi Szyszkowskiemu. Złoty...
~Karolina P
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Daria - opinia Bardzo polecam szkołę, a zwłaszcza instruktora Pana Janusza Piotrowskiego. to...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2023

Natalia K - opinia Serdecznie polecam instruktora Pana Wojtka Szyszkowskiego. Może zacznę od...
~Natalia K
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Jakub Urbański - opinia Solidne 5 gwiazdek na wszystko! Nie licząc mojego podejścia do kursu to...
~Jakub Urbański
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Przemysław - opinia Akademia Prawa Jazdy fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm i bardzo...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2390

postów

2359

wątków

do góry