Gorąco polecam Akademię Prawa Jazdy! Jest to z pewnością najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście. Wykłady są prowadzone bardzo rzetelnie, ale przy zachowaniu przyjaznej dla kursantów atmosfery. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, dzięki czemu teorię zdałam za pierwszym razem bez szczególnego przygotowywania się do niej. Jazdy, których na początku bardzo się obawiałam, okazały się być dla mnie czystą przyjemnością. Moim instruktorem był pan Michał Prażmo, którego wszystkim gorąco polecam. Cierpliwie korygował wszystkie moje ( często powtarzające się ) błędy, dawał cenne wskazówki, które niewątpliwie umożliwiły mi zdanie egzaminu praktycznego za pierwszym razem, dokładnie i w zrozumiały sposób tłumaczył wszystkie wątpliwe dla mnie kwestie dotyczące ruchu drogowego, NAUCZYŁ MNIE JEŹDZIĆ ( a w moje umiejętności wątpiła nawet mama ). Nauka przebiegała bezstresowo w przemiłej atmosferze z racji tego, że pan Prażmo należy do osób z dużym poczuciem humoru. Wszystkich pracowników Akademii charakteryzuje uprzejmość i komunikatywność. Jeśli zamierzacie rozpocząć kurs, to koniecznie wybierzcie Akademię Prawa Jazdy!!!