Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karina - opinia wątek zamknięty Przedszkole kameralne o wyjątkowo cieplej, rodzinnej atmosferze.
~Karina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Polecam! -Krzemowa wątek zamknięty Bardzo fajne przedszkole, panie uśmiechnięte, otwarte, zawsze chętne do...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Wspaniała atmosfera, opieka na najwyższym poziomie, mnóstwo zajęć, prac,...
~Magda S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

zadowolona mama wątek zamknięty Moje dziecko uwielbia chodzić do tego przedszkola, Panie są cudowne, Panie...
~A Mod
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Opinia wątek zamknięty Miła, ciepła atmosfera, jak w domu. Sympatyczne, oddane, życzliwe, zawsze...
~Rodzice Ani
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, przemiłe Panie, dbają o dzieci, dzieci uwielbiają...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Mama Kasia - opinia wątek zamknięty baaaaardzo dużo prac plastycznych, gimnastyka, częste przedstawienia -...
~Mama Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2012

niesamowite serce dla dzieciaków wątek zamknięty Wcześniej OAP opiekowała się naszym starszym synem, ostatnio szczęśliwym...
~MC
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

polecam wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do Akademii Przedszkolaka od września, jest w grupie...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

POLECAM wątek zamknięty Moi dwaj synowie uczęszczają do OAP sa zachwycenie tym co się tam dzieje....
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Naprawdę SUPER wątek zamknięty Serdecznie polecam Oruńską Akademię Przedszkolaka , moja córeczka uczęszcza...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

polecam wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, dziecko chętnie uczęszcza i są efekty pracy...
~Małgosia S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry