Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani z sekretariatu... wątek zamknięty Jeszcze nie rozpoczęłam tam nauki (i pewnie nie rozpocznę, bo kierunku jednak...
~D.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

filmówka super! wątek zamknięty Jedna z niewielu szkół w której taki kierunek jak produkacja filmowa jest...
~megi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Byłam zaskoczona wyposażeniem pracowni kosmetycznej. Dużo kosmetyków, co...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Dobre wyposażenie i miła atmosfera wątek zamknięty Szkoła wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt dzięki czemu bardzo dobrze...
~Teresa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Polecam!! wątek zamknięty Super szkoła, fajni ludzie. Skończyłam kosmetykę jestem bardzo zadowolona,...
~Miska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Brak profesjonalizmu ze strony nauczycieli, na sprawdzianach można było...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Najlepsza policealna szkoła w Gdańsku!!! wątek zamknięty Właśnie zaliczyliśmy I rok reklamy i jesteśmy baaardzo zadowoleni!...
~Kasieńka i Krzysiu
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2007

Dobra szkoła! wątek zamknięty Dobry sprzet, ludzcy wykladowcy. Fachowość wykładowczyń doceniła moja...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Polecam :) wątek zamknięty W tym Studium Kosmetycznym nauka kończy się państwowym tytułem technika usług...
~Kosmetyczka.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Fajna buda! wątek zamknięty Zdałem maturę, nareszcie spoko! Poprzednia szkoła do bani. Idę do policealnej...
~Krzysiu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

TOR wątek zamknięty Fajna szkoła, dająca pojęcie o zawodzie (solidne podstawy). Wykładowcy...
~Piotr M
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

kosmetyczka - opinia wątek zamknięty Polecam!Ucze sie w tej szkole juz 4 rok! 2-lata liceum i teraz 2-letnie...
~kosmetyczka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Witam wątek zamknięty Właśnie ukończyłam 2-letnią naukę i jestem bardzo zadowolona;) atutem jest...
~Patrycja;)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

BARDZO NIEMILA PANI DYREKTOR!! wątek zamknięty RADZILABYM UWAZAC ZANIM ZECHCECIE PODJAC NAUKE W TEJ SZKOLE.KLAMSTWA OD...
~Zabka
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2007

DOSTAŁYŚMY NAGRODĘ ZA NAUKĘ - SUPER SPA wątek zamknięty W SPA było cudownie!!!Jesteśmy zadowolone i chętnie tu powrócimy!!! Było...
~3 KOSMETYCZKI
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Marek - opinia wątek zamknięty Moja dawna szkoła hehe. Bardzo fajnie było, pozdrawiam ludzi z mojej klasy!...
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Daja to, co obiecują. wątek zamknięty Kochani w tej szkole za uczniami chodza naucyciele. Ciepła atmosfera,...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Super szkółka !!! wątek zamknięty Pozdrawiam wszystkich belfrów. Bardzo mi pomogliście!!! Wszystkiego...
~KUBA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Fajna szkoła wątek zamknięty Fajna szkoła i do niej chodze więc chyba ĆOŚ wiem (a może i nie???) nie...
~igu$$i@
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Lubię chodzić do szkoły. wątek zamknięty W gimnazjum nie znosiłam, ale gdy poszłam do liceum trochę się pozmieniało.....
~złota rybka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

27

wątków

do góry