Widok

Akcent, The Jet Set

Akcent, The Jet Set Temat dostępny też na forum:
The Jet SetM – zespół muzyczny powstały w Polsce w 2005 roku, grający muzykę będącą mieszanką R'n'B, rapu, popu i dance. W skład zespołu wchodzi urodzona w Sankt Petersburgu wokalistka Sasha Strunin oraz David Junior Serame - wokalista i raper z Anglii. W początkowym etapie istnienia The Jet Set tworzyła Sasha oraz pochodzący z Chicago raper Tray, którego następnie zastąpił David. Tray ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Superrr :)

Koncert był z*******y :) Szkoda, że Akcent tak krótko grał :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xD xD

no koncercik z*******y, oczywiście Akcent nie miał sobie jak na razie równych xD no i oczywiście wszyscy przystojni :D oby jeszcze przyjechali. No i super ze autografiki sie trafily od całej czwórki xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

super koncert oczywiscie AKCENTU :P reszta przynudzała ;P zapraszamy na polska strone chłopakow i forum :) zwłaszcza na forum ;) www.akcentpoland.yoyo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

łaaaa

kurde
Akcent aaaaa 4 kolesi z okladki ckm :D:D:D zajbiscieee było

aaaa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Była naprawdę fajnie. Oczywiście bez żadnego gwiazdorstwa chłopaki z Akcentu po koncercie podeszli do pozostałych pod scena fanów. Rozdawali autografy bez żadnego problemu (nawet na bluzach moich córek :) ) i można było zrobić sobie z każdym fotkę.
Moje córki były bardzo szczęśliwe. ... a ja mając aparat napstrykałam fotek do woli.
Szacunek dla tych chłopaków.
Normalni i bardzo sypatyczni.... i oczywiście spiewali na żywo.... więc chwała im za to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

film

czy wie ktoś czy profesjonalny film z koncertu jest dopstępny gdzieś? bardzo proszę o odpowiedź tutaj alno na maila.
było suuuuuuuper oni są boscy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fanka akcentu

BYŁAM NA WIELU ICH KONCERTECH .TEN TERZ BYŁ SUPER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez bylam na tym koncercie i nie zaluje;D Co prawda The Jet Set rok temu byli i przynudzali,ale teraz sie rozkrecili xD. Akcent i tak super gral:).Udalo sie zdobyc autografy przywitac i pogadac:).Naprawde mi sie sie podobal.I nie zaluje... na zywo koncerty najlepsze i jestem z tego zadowolona,ze grali na zywo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale wyszli jeszcze raz i zaspiewali:D No nie dokonczylam :D.Hehe;D.Co prawda piosenki ich znalam,ale skladu grupy nie ;).Hmm powiem tak,oni sa naprawde przystojni i ladni ;).Kumpeli sie wszyscy spodobali hehe:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda. Koncer z*******y.!!! Akcent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale było exstra

Super było na tym koncercie i jaka była goraca atmosfera jak akcent grał i dal czadu wiec za rok tez ich zaproscie napewno przyjde.Pozdrawiam wszystkich organiztorów tego koncertu i oczywicie akcent i caluski wam śle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

monia rynkowska

oni sącool na maksa wyluzowani a jak ktoś ich nie lubi to wypaduwa jeśli mowa o zagranicznym zespole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy - URC 2026 (8 odpowiedzi)

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy (Ukraine Recovery Conference - URC 2026) odbędzie się w...

Protest przeciwko banderyzacji Ukrainy (3 odpowiedzi)

Stop banderyzacji Ukrainy żądamy prawdy historycznej!W obliczu odbywającego się Forum Odbudowy...

Spartakiada Międzypokoleniowa 2025 (3 odpowiedzi)

Tak, tak, to już w sobotę 20 czerwca 2026 roku zapraszamy na V Spartakiadę Międzypokoleniową w...

do góry