Widok

Akcent, The Jet Set

Akcent, The Jet Set Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Akcent, The Jet Set , 13 lipca 2007 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ide

IDE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BILETY

W jaki sposób i gdzie można nabyć bilety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

kupuje sie przy wejsciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jet Set
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to

co to jest ten akcent?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstęp

czy osoby niepełnoletnie mogą również przybyć na koncert??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akcent!!
najbardziej wyczekiwany koncert tego lata ;)
(oczywiscie przez moja osobe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoby nieletnie

Tak osoby nieletnie mogą wejść na imprezę, ale pod opieką dorosłych, którzy muszą za nią odpowiadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zasmucony człek

Powiem wam ze ta pogoda na tych koncertach jest du bani. Moze i dziwna z mojej strony propozycja ale ale te namioty co byly w zeszlych latach byly fajne,mozna bylo sie tam schowac przed deszczem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szansa na transmisje w tv???

Czy wiecie coś na temat czy jest szansa na to, by koncert w Gdańsku był transmitowany przez jedną ze stacji tv? Czy tvp2, która jest współorganizatorem "hitów na czasie", gdzie jak wiecie występował AKCENT, a przez to promotorem w Polsce tego zespołu wyraziłaby chęc transmisji koncertu, a jeśli tak, do kogo z tvp2 należy zwrócic się z tą prośbą? Jeśli to możliwe prosiłabym o odp osób bezpośrednio zajmujących się organizacją i promocją koncertu;) Z góry dziękuje w imieniu własnym i pozostałych fanó w całej Polsce;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koncert The Jet Set

Czy aby napewno nieletni bez dorosłego opiekuna nie mają wstępu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

akcent

to napewno jest akcent ten zagraniczny ? bo jest też polski ...;/;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elo szczęściarze nagrywajcie Akcent jeśli będziecie na koncercie i zrzuccie na youtuba jesli możecie, nie chowac mi filmiku w szufladzie dzielic sie z innymi prosze!!;))))pleaseeee... miłej zabawy zycze szczęściarze;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koncert

hmm..czy kots wie do ktorej trwa caly koncert???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OSOBY NIELETNIE MOGĄ WEJŚĆ!!

jakos ja mam 15 lat i wchodze normalnie z kolezankami bez doroslego opiekuna ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Osoby nieletnie moga wejść bez żadnych przeszkód, bez opieki osoby dorosłej.
Tylko alkoholu nie można mieć.
A impreza kończy sie jakos po 23.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JAKI AKCENT

no wlasnie polski czy zagraniczny AKCent? bo jest taki i tak ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezuu

No przeciez ponizej jest napisane ze rumunski!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

akcent

wlasnie! prosze o uploadowanie przynajmniej fragmentu koncertu na youtube.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Inspirujące spotkanie z Katarzyną Kolendą - Zaleską w rozmowie z Martą Klepką (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen inspirujących rozmów. 23 czerwca odbędzie się spotkanie z...

Morska parada statków (3 odpowiedzi)

Już 27 czerwca Gdynia ponownie stanie się morską stolicą Polski. W ramach tegorocznych obchodów...

Skok z Molo w Sopocie (7 odpowiedzi)

Skok z Molo w Sopocie bez mandatu i narażania się na niebezpieczeństwo? To możliwe zaledwie raz w...

do góry