Widok

Akmedia

Witam. Muszę powiedzieć, że to jest baaardzo cwana firma. Pieniądze przesłali mi z kilkudniowym opóźnieniem po kilku telefonach i zagrożeniem sprawą w sądzie. Po około 2 dniach po rozniesieniu ulotek przesłali mi o godzinie 19 maila z treścią, iż do dnia następnego muszę zebrać 20 podpisów od ludzi zamieszkałych w blokach gdzie roznosiłem ulotki, gdyż rzekomo mają informacje, że tych ulotek nie rozniosłem. Pomimo nauki do sesji musiałem chodzić po mieszkaniach wieczorami i słuchać narzekań ludzi, że o tej porze się po mieszkaniach nie chodzi. Dobrze wiedzieli o tym, że mogę wieczorem nie sprawdzić maila i nie wysłać im tej listy do jutra (chociaż w umowie nie było mowy o zbieraniu podpisów). Gdy wysłałem im listę, 2 tygodniach przyszedł mail, iż rzekomo mój numer konta jest nieprawidłowy. Krótko mówiąc, firma ta próbuje różnych sztuczek, aby nie wypłacić wynagrodzenia swoim pracownikom. Stanowczo nie polecam!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przecież chcecie przelew z góry więc jak można nie zapłacić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rzeczywiście firma ta nie jest uczciwa. Wykonałam swoje zadanie, wysłałam wszystkie dokumenty i dokumentację zdjęciową, a zapłaty nie otrzymałam. Gdy zapytałam o nią, wysłano mi maila, aby w celu rozliczenia wysłać jeszcze raz wszystkie dokumenty. Tak tez zrobiłam, na co otrzymuje te same maile o wysłaniu dokumentów. Oni szukają ofiar, młodych ludzi do naciągnięcia, którzy są niedoświadczeni i dadzą się nabrać. Nie sądzę, abym zobaczyła pieniądze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak mi zapłacili, ale trochę nerwów mnie to kosztowało....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety jako zamawiający mam również o AK Media bardzo złą opinię. Nie chodzi o to, że nie zrobili tego do czego się zobowiązali, ale że kłamią, że byli w konkretnych miejscach. Szukam innych oszukanych. Sposób działania i ich reakcji wskazuje, że jest to u nich rutynowa działanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry