Widok

Akpol Gdynia

Nie zgadzam sie z opinią poprzedniczek. W hurtowni na Grabówku jest zawsze czysto a obsługa jest bardzo miła, ostatnio jedna z pań chodziła ze mna ponad godzinę po sklepie pomagając mi w zakupach. W dodatku byłam na zakupach w dniu, gdy było bardzo duzo klientów "Akcja Mikołaj w Akpolu", dodam że jako przyszła mama miałam mozliwośc zrobienia darmowego zdjęcia i dostałam prezent. A ceny różne jedne rzeczy tańsze drugie droższe jak w każdym sklepie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lubię robić Tam zakupy.Bardzo miła obsługa,duży wybór asortymentu. POLECAM !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo fajna hurtownia, duży wybór asortymentu. Co do cen to różne. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i doradzenia w wyborze. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moim zdaniem dosyć fajny sklep chociaż na siłę próbowano mi wcisnąć drogi fotelik. Miałam wrażenie, że pracownik ma płacone od sprzedaży ale to już nie moja sprawa. Czasem, a robię tam często zakupy denerwuje mnie długie oczekiwanie przed kasami. Moja mała się niecierpliwi, a kasjer opowiada każdemu to samo o promocjach itp. Jest to trochę denerwujące i irytuje klientów. Poza tym mają dobry asortyment.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry