Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kradzież w Akpol Baby Gdynia!!! wątek zamknięty Witam .Byłam dzisiaj na zakupach w Akpol Baby w Gdyni na ul.Morskiej miała...
~Zdenerwowana klientka !!!!!!!
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

obsługa wątek zamknięty Robiłam dzisiaj zakupy w sklepie stacjonarnym w Gdyni.Jestem bardzo...
~Majka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

selene - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny sklep, w którym można dostać dla dzieci dużo rzeczy, szczególnie...
~selene
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Obsługa reklamacji wątek zamknięty W sierpniu 2012 r kupiłam wózek. Zaczęłam go używać 2 miesiące temu. Po tym...
~Sara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

B. - opinia wątek zamknięty Kolejne zakupy w Akpolu. Dużo promocji, ceny jak wszędzie indziej, a wszystko...
~B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

NIE POLECAM ! wątek zamknięty Kiedy kupowałam tam wózek dziecięcy spotkałam się z miłą obsługą po czym...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Jedyne zastrzezenie, jakie mam do Akpolu, to wysokie /w porownaniu z innymi...
~Renata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

Rewelacyjna sprawa wątek zamknięty Trafiliśmy tam przypadkiem, ale już pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne....
~Matiem
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

polecam wątek zamknięty W akpolu głównie kupuję zabawki, jak muszę coś moim chrześniakom sprezntować....
~Olcia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

RAJ DLA DZIECKA wątek zamknięty Alez sie obkupilem! nie tylko na urodziny moich dwoch malych bratankow ale i...
~priap
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Ubranka warte ceny wątek zamknięty Na Akpol trafiliśmy z polecenia znajomych po tym, jak kupowane przez nas...
~DaniMrog
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

polecam wątek zamknięty polecam
~koralik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

polecam obsługa rzetelna i pomocna wątek zamknięty naprawde polecam obsługa zna się i pomoże w wyborze nawet najbardziej...
~prk1987
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

na plus! wątek zamknięty Ostatnio szukałam czegoś na prezent, trafiłam do Akpola. Dużo zabawek dla...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Hurtownia z cenami wyższymi niż w innych sklepach wątek zamknięty Jeżeli chodzi o przykład. Podnieśli cenę zupek do 3,80 a w Rossmanie lub...
~porv
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2012

wszystko jest wątek zamknięty odkąd jestem mamą to chodzę do akpola. pieluszki, kaszki, ubranka. nie mam...
~muuuuuućka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

fajnie wątek zamknięty Ostatnio robiłam wyprawkę w sklepie w Gdyni: nie chciałam biegać po...
~Aniela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Polecam wątek zamknięty Do sklepu trafiłem przypadkiem, bo szukałem prezentu dla bratanka na...
~Wujek Olek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Odradzam wątek zamknięty Wszechobecny bałagan wśród produktów. Wybrać ubranko, albo czapkę to koszmar....
~m.
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

Akpol Gdynia wątek zamknięty Nie zgadzam sie z opinią poprzedniczek. W hurtowni na Grabówku jest zawsze...
~Justi
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry