Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie, rzetelnie! Polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z napraw które zleciłem. Profesjonalna obsługa i fachowa...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

uwaga drogo wątek zamknięty Bardzo szybka naprawa za bardzo duże pieniądze. Nie wrócę ponownie.
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2019

układ wydechowy wątek zamknięty Witam , naprawiałem w firmie Akra układ wydechowy a konkretnie filtr cząstek...
~klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Pełna profesja wątek zamknięty Nie pierwszy raz wymieniałem opony, korzystalem z wielu zakladow...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jeśli szukasz zaufanego mechanika, który zadba o Twoje auto, nie oszuka Cię w...
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Jesli zależy Ci na szybkiej fachowej wymianie opon to zdecydowanie polecam ....
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Bardzo drogo wątek zamknięty Ogólnie bardzo fajna obsługa i sympatyczni ludzie, to na duży plus, jakoś...
~Perez
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Mechanik-fachowiec wątek zamknięty Polecam mechanika, który podjął się naprawy mojego auta, odsyłanego z trzech...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Jak najbardziej pozytywnie !!! wątek zamknięty Ja akurat miałam oponę z dziurą i Pan wulkanizator naprawdę szybko i...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Naciągacze - kroją klientów jakich złapią wątek zamknięty Przy wstawianiu auta do warsztatu wszystko wygląda pięknie, cena ustalona,...
~Lot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Nie polecam za każdym razem wychodzi coś wiecej i ... wątek zamknięty i nie dość że wychodzi coś więcej to jeszcze mają ceny za części z kosmosu...
~VW Sharan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Drogo! wątek zamknięty Kolejna wizyta i dokładnie te same wrażenia. Może i rozmowa z klientem jest...
~Ł.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

urzytkownik vw polo wątek zamknięty witam nie pierwsza nie ostatnia wizyta w tym warsztacie troche sie zmieniło...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

.... wątek zamknięty Na początku oferta tej firmy wydała sie najbardziej atrakcyjna. Po...
~VW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Jeśli chcesz szybko i drogo wątek zamknięty Rodzice robili w Omedze tlumik, potrzebowali to zrobic szybko i im sie udalo,...
~Michal Mazurek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

ZADOWOLONY wątek zamknięty Witam, byłem w tym warsztacie trzy razy i jak do tej pory jeszcze się na nich...
~Kazik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

bardzo mierny warsztat wątek zamknięty Korzystałem z ich usług 2 krotnie. 1 raz przy wymianie tłumika i było ok...
~Mariusz.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

pegaz - opinia wątek zamknięty Za pierwszym razem byłem zadowolony - naprawiałem tłumik, z dobrym skutkiem,...
~pegaz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Profesjonalizm i życzliwość. wątek zamknięty Jeśli chodzi o tłumiki - to korzystam wyłącznie z ich usług. Pełny...
~Sławek z Gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

28

wątków

do góry