Zaszedlem wraz z małżonką do sklepu po parę artykułów dla naszych zwierzaków (papugi,rybki oraz psa). Podszedłem do regału z akcesoriami akwarystyczny, a dokładnie po węgiel w płynie ( akwarysci wiedzą do czego służy). Po chwili podszedł do mnie Pan Tomasz i zapytał co potrzebuje. Potrzebowałem węgiel do pozbycia się KRASNOROSTÓW (przekleństwo w akwarium). I tu zaczęła się przygoda. Po przeprowadzeniu ze mną pełnego wywiadu dot. mojego akwarium( pomiary, nawozy,oświetlenie podłoże, rośliny, zwierzęta itd.). Od razu Pan Tomasz poprosił mnie żebym przywiózł próbkę wody do badania, okazało się że kilku życzy jak dotąd nie sprawdziłem. Nazajutrz zostały przeprowadzone pomiary i okazało się w czym jest kłopot. Po powrocie do domu wdrożylem plan w życie. Dowiedziałem się przy okazji kilku sposobów na pozbycie się tego badziewia ze zbiornika jakich? Zapytajcie Pana Tomka. Kończąc tą opinię dodam tylko, że w innych sklepach nikt nie przeprowadził ze mną takiej fachowej i dokladnej rozmowy, nikt nie podszedł do mojego problemu tak indywidualnie. Serdeczne dzięki. :)
P.S. Dla reszty naszych pociech oczywiście kupilismy wszystko co, było potrzebne.