Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełna profeska wątek zamknięty Świątynia wiedzy. Pan który udzielił mi informacji na temat karm dla...
~Właścicielka alergika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

obsługa wątek zamknięty Pan Tomasz zaimponował mi rzetelnością oraz wysokim poziomem obsługi klienta....
~Nikola Grzywacz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Kapitalna obsługa wątek zamknięty Parę miesięcy temu zdecydowaliśmy się z mężem na szynszyle. Okazało się, że...
~Szyszkomaniacy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

dobry sklep wątek zamknięty Dobry sklep, regularnie robię tam zakupy dla mojego psa i kupiłem tam chomika...
~kostka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Kazdy z pracowników mowi co innego wątek zamknięty Kazdy pracownik w tej placówce nowi co innego. Nie ma spójności w...
~Nibylandia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Wyjątkowo przyjazny dla miłośników gadów wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Jeden z niewielu przyjaznych dla...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Obsługa, pomoc, porada wątek zamknięty Z panem Tomkiem z działu akwarystyki zawsze można porozmawiać treściwie....
~jareckx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Akwarystyka wątek zamknięty Witam, z calym sercem i gorąco polecam ten sklep. Jest tam przemila obsluga....
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Akwarystyka i nie tylko wątek zamknięty Zaszedlem wraz z małżonką do sklepu po parę artykułów dla naszych zwierzaków...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Chore zwierzęta wątek zamknięty Kupiłam w tym zoologu szczura. Nie mam zielonego pojęcia co mnie podkusiło,...
~Sara
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Pan Tomasz-akwarysta wątek zamknięty Wraz z chłopakiem bywałam w tym sklepie sporadycznie. Do czasu aż nie pojawił...
~Weronika M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Robię zakupy w tym sklepie dla mojego pupilka i zawsze jest miła pomoc i...
~Danusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Delikatesy wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Naprawdę duży wybór produktów.
~Stella
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Pan Akwarysta wątek zamknięty Witam, kilka dni temu mialam (nie)przyjemna wizyte w Zoo Delikatesach w CH...
~Lusia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Sprzedają chore zwierzęta !!!! wątek zamknięty Kupiłam w tym sklepie świnkę morską Pan w sklepie na pytane czy zwierzątko...
~Zuza
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Bardzo fajny sklep wątek zamknięty Szybko, tanio i sprawnie. Dosc mila obsluga, czysto w sklepie. Na prawde duzy...
~Lucco
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

NIE POLECAM NIKOMU KTO KOCHA SWOJE ZWIERZAKI!!! wątek zamknięty KARMY W SIATKACH PO TERMINIE! OBSŁUGA FATALNA! POWINNI POZWALNIAĆ TYCH...
~małgosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

17

wątków

do góry