AKWILON

Drukarnie, poligrafia, DTP Projekty graficzne Druk wielkoformatowy

Gdańsk, Bohaterów Getta Warszawskiego 8/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
krr - opinia wątek zamknięty profesjonalna obsługa a jakość druku bije na głowę inne drukarnie
~krr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Fatalne traktowanie klienta wątek zamknięty Zostałam potraktowana skandalicznie.Zadzwoniłam, żeby wyjaśnić sprawę...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2019

Najlepsza drukarnia w Trójmieście wątek zamknięty Wszystkim polecam najlepsza drukarnia, najlepsza jakość!!!Miła i szybka...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Niestety nie polecam tej drukarni. Minus za to, ze nie można drukować z pliku...
~Zosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

DZIĘKUJĘ wątek zamknięty Chciałbym podziękować wszytskim pracownikom firmy AKWIOLON ... good job !!!...
~ZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2013

najlepsza drukarnia w Gdańsku wątek zamknięty Rewelacyjna jakość za świetną cenę. Drukuję dość często, pliki można przesłać...
~guss
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Kasia - opinia wątek zamknięty Szybki wydruk, super jakość i miła obsługa.Polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Printmax POLECAM. www.printmax.pl wątek zamknięty Printmax - Transam Projektowanie, produkcja, montaż. Wydruki wielkoformatowe...
~miki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Słabo wątek zamknięty Bardzo słabe wydruki - kiepska jakość, a w dodatku słabe zrozumienie...
~Soo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Najlepsza :) wątek zamknięty Szybko, tanio, świetna jakość i obsługa bardzo miła. Nic więcej nie trzeba...
~Dżonson
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Dziś chciałam skorzystać z tej...
~Anna Kukułka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, jakościowo, szybko. Nigdy problemów z kolorami. I zawsze na...
~Robert
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2010

Polecam wątek zamknięty Bardzo wysoka dbałość o jakość i co, ważne, pomoc jesli to konieczne. Jeśli...
~Tomasz Lewndowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

13

wątków

do góry