Al Capone Kebab & Pizza

Kebaby Jedzenie na wynos

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 69/B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BIG KEBAB wątek zamknięty Często nie do końca ciepłe i suche mięso gdyby nie sos to masakra... Ogółem...
~Paxi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

pizza + kebbab rolo wątek zamknięty Musze przyznać że gorszego kebaba w zyciu nie jadlam...Miala byc cielecina a...
~monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Big Kebab wątek zamknięty Cielecina wyschnieta na wior. Bulka spieczona w taki sposob ze moze ranic...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Kebab zimny, dostawa trwała ponad 90 minut, sos czosnkowy tylko z nazwy. Co...
~zamawiający
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

FUUUUUUJ wątek zamknięty najgorszy kebab jaki jadłam. kto daje oliwki i fete do kebaba??!?!?! Sosu...
~Maja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Zamiast mięsa, sam tłuszcz i żyły wątek zamknięty Żałuje, że nie można wstawić zdjęcia co znajodowało się w moim kebabie....
~Klara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Naprawdę dobre :) wątek zamknięty Pierwszy raz zajechałem na szybkiego "kebsa" i jakie miłe zaskoczenie,...
~Instruktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Świetna obsługa i przepyszne jedzenie wątek zamknięty Wyjątkowo indywidualne podejście do klienta. Jedzenie świeże , naprawde dobre...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

NIE POLECAM, NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty Zamówiłam hamburgery i frytki, kiedyś bardzo dobre jedzenie mieli, a dziś...
~mg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

DRAMAT wątek zamknięty Dwie pizze 40 zł, napiwek 5 zł = stracone 45 zł. Sucha, twarda, ser czy też...
~NY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Pychota jak zawsze wątek zamknięty Dzisiaj po raz kolejny zamówiłam pizzę oraz pieroga i jak zwykle było...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Nie zawodzą :) wątek zamknięty Pizzerie Capone znam od dawna, jeszcze jak pracowałem na kokoszkach, w...
~Mariusz (znany jako Renata :P )
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

POLECAM !! wątek zamknięty Polecam, jedzonko pyszne , czas dostawy ogromny plus. Wszystko 6+ :)
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Zimne jedzenie w dostawie wątek zamknięty Zamówiliśmy cztery kebaby, zapłaciliśmy 64 zł (z dostawą). Po czterdziestu...
~Jrk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

NIEEEEE!!!!!!!!! wątek zamknięty Kebab male rollo w ulotce w skad wchodzi: 100gr. miesa(do wyboru drobiowe lub...
~blondyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Zdecydowanie NIE POLECAM wątek zamknięty Mięso w kebabie (miało być wołowe) smakowało jak konserwa turystyczna, w...
~Greg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Nie!! wątek zamknięty Jedna z najgorszych pizz jakie miałem okazję jeść. ciasto twarde! składniki...
~szukający
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

SUPER JEDZONKO !!! wątek zamknięty Polecam przepyszne sałatki, są zawsze świeże dodatków dużo ( i nie chodzi mi...
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Jest OK! wątek zamknięty Pizza kwadratowa :) przez co znacznie większa niz u konkurencji. Klimat jak...
~Dawid
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie:) Świetna obsługa. Dostawa szybka, sprawna i bez...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry