Z Panem Sebastianem współpracowałem dwa lata, w międzyczasie studiowałem i pracowałem, a moja sytuacja finansowa kilkukrotnie ulegała zmianom. Pan Sebastian na każdym etapie tych zmian służył mi fachową pomocą oraz weryfikował moją zdolność kredytową. Gdy moje warunki zatrudnienia nie pozwalały na uzyskanie z dużym prawdopodobieństwem pozytywnej decyzji kredytowej, informował mnie o tym, a ja dążyłem do tego, aby swoją sytuację poprawić. W kontakcie telefonicznym, osobistym, mailowym, nigdy nie okazał oznak zniecierpliwienia ani zmęczenia moimi niektórymi, czasem banalnie prostymi pytaniami :) Pan Sebastian doradzał mi na etapie negocjacji warunków umowy przedwstępnej, dzięki niemu termin podpisania umowy przyrzeczonej ustalony ze sprzedającymi był idealnie dopasowany do przewidywanego czasu uzyskiwania decyzji kredytowej. Dzięki niemu stres związany z zakupem nieruchomości był ograniczony do minimum, a ja od początku miałem poczucie, że mam do czynienia z profesjonalistą.
Panie Sebastianie, jestem Panu bardzo wdzięczny i z czystym sumieniem Pana polecam :)