Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia wątek zamknięty Współpraca z firmą Alaska była koszmarnym doświadczeniem. Początek zapowiadał...
~Jacek
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2022

Andrzej .K - opinia wątek zamknięty Współpraca z projektantkami wzorowa. Zaprojektowały nam piękny dom. Pomagały...
~Andrzej .K
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wszystko super! Rzetelne podejście do projektu i tym samym sprawny montaż...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Polecamy wątek zamknięty Bardzo dobre studio, świetne pomysły na aranżację kuchni. Polecamy zarówno za...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Meble kuchenne i zabudowy wnęk wątek zamknięty W Alaska Studio zamówiłem kuchnie, dwie szafy, regał i szafkę w łazience....
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Najlepsze studio projektowe w 3mieście wątek zamknięty Śmiało mogę polecić każdemu studio Alaska. Firma rzetelna, komunikatywna i...
~Cezary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Najlepsze biuro projektowe wątek zamknięty Zleciłem projekt apartamentu i jestem bardzo zadowolony ze współpracy i...
~Dominik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Aranżacja Nowe Orłowo wątek zamknięty w tym roku skorzystaliśmy z usług pań projektantek Natalii i Agaty, w celu...
~alicja i michał.k
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Apartament Nowe Orłowo wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy. Z uwagi ,iż nie ma mnie na miejscu...
~Marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Eleganckie meble wątek zamknięty Zakupiłem w firmie Alaska meble do mojego Aparthotelu Four Winds. Jestem...
~Karol Urbanowicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Oby tak działały wszystkie firmy... wątek zamknięty Wspaniała, konkretna obsługa. Termin dotrzymany co do dnia ( choć obawiałęm...
~dariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

kuchnia - zabudowa wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Studio Alaska. Efektem jest starannie wykonana kuchnia,...
~m.k.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

POLECAMY!!:) wątek zamknięty Alaska Studio jest firmą naprawdę godną polecenia. Jesteśmy po realizacji...
~Kasia i Daniel z Gdyni
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Zabudowa i wyposażenie kuchni wątek zamknięty Gorąco polecamy Studio Alaska. Trafiliśmy tu poprzez internet i nie...
~Edyta i Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Dom wątek zamknięty Dziękujemy za bardzo fajny i przemyślany projekt. Nigdy sami byśmy nie wpadli...
~Mirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Przebudowa Domu wątek zamknięty Witam, Ostatnio, wraz z żoną kupiliśmy dom . Budowany był on w latach...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Bezkonkurencyjni na rynku Trójmieskim! wątek zamknięty Korzystałam z usług Studia Alaska podczas urządzania mojego mieszkania -...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Aranżacja Apartamentu wątek zamknięty Na łamach tego portalu chciałbym serdecznie podziękować Pani Natalii za pomoc...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Aranżacja mieszkania wątek zamknięty Pod koniec poprzedniego roku znalazłem na portalu Trójmiasto ogłoszenie , iż...
~daniel k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

POLECAMY wątek zamknięty Umowę ze Studio Alaska zawarliśmy po analizie kilku innych ofert na wykonanie...
~Katarzyna i Dariusz z Trójmiasta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry