Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty Polecam! Korzystałam już kilkukrotnie z usług tej firmy i jestem bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Agencja eventowa event play sp. z o.o. - opinia wątek zamknięty Super kontakt i profesjonalna obsługa. Autobusy czyste, kierowca przemiły....
~Agencja eventowa event play sp.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Przedszkole nr 18 - opinia wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług Firmy Albatros Travel do przewozu naszych 125...
~Przedszkole nr 18
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanami" - opinia wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy z usług firmy. Jeździmy z dziećmi i pracownikami....
~Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Przedszkole 32 wątek zamknięty Firma godna polecenia. Wszystko na czas, zgodnie z umową i bezpiecznie.
~Przedszkole 32
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 czerwca 2019

Świetna firma wątek zamknięty Chciałabym pochwalić powyższą firmę, ma najlepsze usługi w trójmieście. Ceny...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Albatros Travel. Bogata oferta, dostosowana do potrzeb...
~Gosia7
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Profesjonalizm. wątek zamknięty O firmie Albatros Travel można powiedzieć jedno - fachowcy i profesjonaliści....
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

przewozy autokarowe wątek zamknięty polecam, profesjonalna firma. Dojazd na czas, kierowca robi przerwy na...
~hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Fantastycznie wątek zamknięty Komfort podróżowania luksus! Jestem bardzo zadowolona :)
~GemMa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Super Osobówki! wątek zamknięty Miałam okazję wsółpracować z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona i polecam...
~JoannaK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Świetna usługa wątek zamknięty Polecam. Autokar był w idealnym stanie, wygodny i przede wszystkim nie za...
~Lila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Profesjonalnie wątek zamknięty Podróżowanie z państwem to bardzo miłe przeżycie.Polecam.
~izak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca tą firmę! Mają świetną ofertę wynajmu autokarów....
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Jedna z najlepszych firm! Można bez problemu przewozić dzieci na kolonie oraz...
~MMGamesYT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szybka obsługa. Gorąco polecam.
~Magdalena lubelskie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Przewozy autokarowe wątek zamknięty Firma solidna, rzetelna, posiadająca bogatą ofertę wynajmu autokarów i...
~Anna R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Bezpieczeńswo wątek zamknięty Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego z czystym sumieniem polecam tą firmę....
~Oliwia1990
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Mercedes Sprinter 519 VIP wątek zamknięty Wynajęty bus na okazję wieczoru kawalerskiego kolegi . Skóra i ciemne szyby...
~Sebastian Szalski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Chcialam bardzo polecic firme przewozowa. Korzystajac z ich uslug spotkalam...
~Kul Syl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry