Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Obsługa miła i jakość usługi na bardzo dobrym poziomie. Cena...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Bardzo Dobra firma wątek zamknięty Bardzo dużo jeżdżę po świecie i jeszcze nigdy nie miałem przyjemności spotkać...
~Piotrek10185
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szef poprosił mnie o zorganizowanie wycieczki integracyjnej dla pracowników....
~Ewelina C.P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z firmy "Albatros"! Serdecznie ją polecam! Miałam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

super firma wątek zamknięty Firma działa uczciwie i gwarantuje bezpieczeństwo, jak i komfort jazdy....
~Kamila O.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Albatros Travel. Miła obsługa. Fajne autokary. Super...
~Krzysztof z Gdańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam bo warto
~Derek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Maniek wątek zamknięty Polecam przewoźnika :) solidna firma :)
~Maniek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Świetnie wątek zamknięty Świetna obsługa, komfortowo i szybko. Cenowo przebijają wszystkie inne...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Albatros wynajem to profesjonalna firma wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, Panowie z firmy bardzo rzetelni i z niesamowitym...
~Kinga Misztalska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Super wątek zamknięty Świetna oferta i obsługa, warto!
~yuki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Albatros Travel. Współpracuję z tą firmą już jakiś...
~Ela Mor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Auta osobowe wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam firmę innym klientom auta zadbane obsługa bardzo...
~Wojtek9596
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam firmę Albatros Travel. Duża oferta lulsusowych autokarów, busów i...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Dobrej jakości auta, sprawni kierowcy oraz obsługa na najwyższym poziomie....
~MonikaSz.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Przewozy autokarowe wątek zamknięty Korzystając z usług przewozów autokarowych spotkały mnie same przyjemności....
~Lidia Antosiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam jak najbardziej ta firme, szybkie dogadanie szczegółów miła i...
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

~Ewa Berg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Dobrej jakości auta, sprawni kierowcy oraz obsługa na najwyższym poziomie....
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę ze względu na terminowość oraz komfort jazdy. Firma...
~NS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry