Albione

Odzież męska

Gdańsk, Przywidzka 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
katarzyna - ocena Jestem bardzo zadowolona z obsługi , która jest na najwyższym ! Panie są...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 marca 2024

Marzena - ocena Dziękuję za całego serca za pomoc w doborze garnituru. Mąż zachwycony. Pani...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

Sławek - ocena Świetna obsługa , polecam również jakość
~Sławek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

T.Nitka - ocena Szanowna Pani Arleto, Chciałem serdecznie podziękować za niezwykle...
~T.Nitka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 grudnia 2023

Paweł - ocena Klimat zakupów rodem z luksusowych butików z Galeries Lafayette w Paryżu na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 grudnia 2023

Ben - ocena Bardzo dziekuje p Arlecie za fachowa i przemila obsluge przy wyborze garnituru!!
~Ben
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Maciej - ocena Zostałem obsłużony w bardzo profesjonalny a zarazem komfortowy i miły sposób....
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

Waldek - ocena Podziękowanie dla Pani Asi za bardzo profesjonalną obsługę i doradztwo, tak...
~Waldek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Jola - ocena Trafiłam do tego salonu przez przypadek. Mąż kupował spodnie i płaszcz. Pani...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

KRZYŚ - ocena Bardzo dziękujemy Pani Lilianie za fachową i bardzo miłą obsługę. Polecamy,...
~KRZYŚ
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Michał - ocena dziękujemy Pani Asi za przemiłą obsługę, za świetny dobór garnituru dla syna
~Michał
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Jarek - ocena Wraz z partnerką chciałbym bardzo podziękować pani Anicie za fachową, w pełni...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2023

Magda - ocena Polecam salon Albione.Kupowałam garnitur dla syna na egzamin maturalny.Pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 listopada 2023

Grzegorz - ocena Bardzo duży wybór towaru. Bardzo miła i profesjonalna obsługa Pani Asi której...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2023

lysy - ocena Polecam salon Albione. Duży wybór asortymentu min kurtek i plaszczy . Nabyłem...
~lysy
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 października 2023

Kinia - ocena Dziękuję Pani Lilianie za pomoc w wyborze garnituru. Z moim Tatą nie był to...
~Kinia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Joanna Jasińska - Klamrowska - ocena Jestem osobistą stylistką. Do salonu Albione w Gdańsku (Fashion Outlet...
~Joanna Jasińska - Klamrowska
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Daniel - ocena Profesjonalne podejście do klienta pani Anita i Arleta bardzo pomocne...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Jarek - opinia Pierwszy raz kupowałem w Albione i jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem....
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Adam - opinia Profesjonalna obsługa, zaangażowanie. Panie świetnie doradzają. W...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry