Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doradztwo wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie. Miła i szybka obsługa klienta. Bardzo dokładnie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Sprawa o spadek. wątek zamknięty Poszukiwałem najbliższego radcy prawnego w pobliżu mojego miejsca...
~Dariusz B.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Pomoc prawna wątek zamknięty Wiedza i doświadczenie podstawą rozwiązywania problemów! Na tym oparłem...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Opinia dla Mecenas Fierek Pater wątek zamknięty Pani Mecenas zajmowala się moją sprawą z zakresu dochodzenia należności i...
~Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Renta rodzinna / emerytura / ZUS wątek zamknięty Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojej emerytury i renty...
~Leszek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

sprawa o zachowek wątek zamknięty Serdecznie dziekuje Pani mecenas Aleksandrze Fierek-Pater za prowadzenie...
~Viola Goggin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Zdecydowanie mec. Fierek-Pater wątek zamknięty Pani mecenas Fierek-Pater - pełen profesjonalizm, kompetencja, uczciwość i...
~Anna i Dariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

wygrana rozprawa z ZUS-em wątek zamknięty Pani mec. Fierek-Pater jako jedyna podjęła się i wygrała dla mnie rozprawę z...
~Agnieszka z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

sprawy majątkowe wątek zamknięty Pani Aleksandra Dąbek od 2013 roku jest moim pełnomocnikiem w postępowaniach...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Porada prawna wątek zamknięty Jestem zadowolony uzyskanej porady prawnej. Dowiedziałem się istotnych...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Prawo pracy - brak umowy o pracę oraz formy zawierania stosunku pracy wątek zamknięty Szybka fachowa obsługa z wyjaśnieniem w sposób przyswajalny dla osób, którym...
~Any
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Skorzystaliśmy z kancelarii przy zakupie mieszkania od dużego developera i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Bogusia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i pomoc. Pani Aleksandra do sprawy mojej mamy podeszła...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

profeslonalnosc, uprzejmosc wątek zamknięty korzystalam z pomocy at hot..bylam bardzo zadowolona i profesjonalnie...
~elzbieta potocka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Polecam Mecenas Pater wątek zamknięty Polecam Mecenas Fierek-Pater nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2014

opinia dla Mecenas Aleksandry Fierek-Pater wątek zamknięty Korzystałam dwukrotnie z pomocy pani mecenas Fierek-Pater, jej porady pomogły...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Tomasz - opinia wątek zamknięty Prowadząc firmę miałem do czynienia z różnymi prawnikami, o których raczej...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

opinia dla Mecenas Fierek-Pater wątek zamknięty Korzystałam z pomocy pani mecenas Fierek-Pater już dwa razy, za każdym razem...
~Irena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

opinia dla p. mec. Aleksandry Dąbek wątek zamknięty Mecenas mówiąca ludzkim głosem. Pewna swoich racji i argumentów, a przez to...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Sprawnie i skutecznie wątek zamknięty Polecam mec. Fierek. Skuteczna i fachowa, a także uczciwa. Sprawa wprawdzie...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry