Ja od lat korzystam z tego serwisu i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Wszystkie swoje auta zawsze tam naprawiałam, jak coś im dolegało i zawsze usługa była wykonana rzetelnie i dokładnie. Panowie naprawdę są życzliwi, rzeczowi. Ceny- najtaniej nie jest, ale i bez tragedii. Za jakość się płaci-proste i lepiej zapłacić i miec spokój z autem, niż ciągle je naprawiać w mniej wiarygodnych warsztatach "U Rudego Heńka". Co do terminowości- z tego, co zauwazyłam to mają tam nawał pracy, stale pełny parking aut do naprawy, więc czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość i zaczekać kilka dni. Panowie naprawde robią, co mogą ale przecież się nie rozerwą, nikt też nie siedzi tam z założonymi rękami. Teraz tez odprowadziłam moją beemkę do serwisu, bo stuka i mam nadzieję, że na jutro będzie gotowa. Ale nawet jeśli nie- trudno, choć brak auta mocno komplikuje mi życie. Wolę zaczekać, ale mieć zrobione porządnie, bo u nich jest albo porządnie, albo wcale (i szczerze powiedzą, jeśli naprawa się już nie opłaca, jak to było w przypadku mojego poprzedniego auta). Ogromne podziękowania i szacunek dla ludzi, którzy tworzą to miejsce. Pozdrowienia dla Pana Darka,Pana Zbyszka,Pana Diagnosty z wąsami