Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Tragedia. Zawiodłem się na tym serwisie. Może i do drobnych napraw się...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 lutego 2024

Ela - ocena Usługa wykonana szybko i profesjonalnie , pan Karol okazał się bardzo pomocny...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

E.S. - ocena Sprawnie i przyzwoicie kosztowo. Korzystam zawsze ilekroć potrzebuję pomocy i...
~E.S.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Mietek w212 - opinia wątek zamknięty Precyzyjnie spasowane mojego mietka części nawet zamienniki na które się...
~Mietek w212
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Ja od lat korzystam z tego serwisu i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Audi Q7 po kolizji boku szkoda z oc .Moge polecić firme w 100% auto naprawine...
~A. Mąka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa straszna, klienci na wszystko długo czekają, podejście do klienta...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Zakład kompleksowy, czynny od rana do wieczora, z dużym zapleczem, ogarnia...
~Skibol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Ford gasł na zakrętach wątek zamknięty Ford gasł na zakrętach. Już wcześniej zgłaszałem usterkę przy okazji...
~autor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Autentic wątek zamknięty Kolejny raz miałem problem z moim gofrem,problem z wirującym prądem...
~Gofer V4
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Prawdziwy przełom! wątek zamknięty Dzień dobry, to co się dzieje w tej firmie to istny przełom. Elewacja nowa,...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

NIE POLECAM!!!! Niepoważana firma!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Usługi nie wykonano w umówionym terminie. Po pół roku od naprawy...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

nie polecam - CENY!!! wątek zamknięty Byłem tam pierwszy raz, z polecenia koleżanki, która jest stałą klientką. Na...
~lj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Polecam:) wątek zamknięty Dużym plusem jest fachowe doradztwo i to, że na czas naprawy można wziąć auto...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

zadowolony klient wątek zamknięty naprawde ludzie ktorzy tam pracuja to zespol fachowcow robia robote na czas...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

wazne jest bezpieczenstwo wątek zamknięty polecam tą Stacje Kontroli wszystkim którym zależy na bezpiecznym użytkowaniu...
~Mirek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Polecam:) wątek zamknięty Tanio, szybko i przede wszystkim porządnie. Obsługa wporządku spoko...
~Bober
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Polecam w 100 % wątek zamknięty Poleca wszystkim !!!!! jestem bardzo zadowolona z usług jak i profesjonalnego...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty szybka i precyzyjna diagnoza niesprawności.. wcześniej byłam w 2 innych...
~grażyna wojno
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Serwis na wysokim poziomie! wątek zamknięty Pierwszy raz w serwisie zagościłem przypadkiem, gdy samochód odmówił...
~Btko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

24

wątków

do góry