Widok

Aleksnadra - opinia

Zdecydowanie polecam. Korzystam od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Gabinet został mi polecony przez moja współpracownicę. Medycyna estetyczna to nie to samo co dermatologia i nie ma tu żadnego związku. Dla wyjaśnienia medycyna estetyczna nie zajmuję się leczeniem a upiększaniem; tu nie leczy się pryszczy i nie pisze recept. To robi dermatolog. Sama jestem lekarzem (o czym właścicielki nie wiedzą) i bardzo oburzyła mnie niesprawiedliwa opinia i brak wiedzy pacjentki. Zwracam uwagę na to co mnie "otacza podczas" zabiegu: sterylność, zachowanie lekarza, jakie dokumenty wypełniam bo to moje zdrowie. Poza tym nie zawsze zabiegi wymagają powtórzenia. A marmur, skórzane sofy i długonogie blond recepcjonistki, chiński sprzęt kupiony na sztukę to wykładnik poziomu, umiejętności, wiedzy, fachowości czy raczej wysokości zaciągniętego kredytu i tego co przekłada się na cenę zabiegu?
Sądzę, że zanim się coś napiszę to trzeba to trzy razy przemyśleć; tym bardziej po takim czasie bo ja mam ogromną wątpliwość czy chodzi o ten gabinet.
Reasumując: KTO PÓJDZIE TAM RAZ WRACA ZADOWOLONY
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie się podział drugi wątek, w którym skrytykowano ten gabinet? Jeszcze wczoraj był, podyskutowałam z właścicielkami obiektu, które z wyższością pisały, że nie są lekarzami, tylko doktorami (choć to zupełnie 2 różne sprawy - doktor to tytuł naukowy w każdej dyscyplinie nauki, np.filozofii, a lekarz to zawód - tak jak nauczyciel).
Nieładnie - albo usuwamy obydwa, ten z pochwałami też, albo niech figurują oba, a Panie Właścicielki pomyślą najpierw, zanim zamieszczą kolejną Odpowiedź Obiektu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie miałyśmy nigdy Pacjentki z województwa małopolskiego, a Pani IP na to wskazuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry