Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Z usług korzystam od wielu lat, pełen profesjonalizm.Ostatnio byłam na nowym...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Polecam wątek zamknięty Gabinet godny polecenia Profesjonalizm i miła atmosfera
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Rewelacja wątek zamknięty Fantastyczny efekt- szybko, profesjonalnie, bezpiecznie. Nie znam lepszego...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Profesjonalizmy ze szczyptą luzu wątek zamknięty Polecam jak najbardziej gabinet Pań!!! Profesjonalne podejście do pacjenta,...
~EwaKarolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Z usług Pań doktor korzystam od wielu lat. Z efektów wszystkich wykonanych...
~Wierna, zadowolona klientka Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Wspaniała wizyta wątek zamknięty Jestem po laserze botoksie i lekkim odświeżeniu ust. Jedtem zachwycona z...
~Zachwycona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Super profesjonalna opieka medyczna i bardzo przystępne ceny wątek zamknięty Juz w nagłówku napisałam opinie! Jestem zachwycona obu paniami lekarzami i...
~Chanel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

super wątek zamknięty Byłam na kilku zabiegach i jestem mega zadowolona .
~spi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Zdecydowanie gabinet godny polecenia wątek zamknięty Byłam u Pani Doktor na wypełnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym. To był mój...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Henryka Krzywonos wątek zamknięty Wiele zawdzięczam pani Joli Hreczecha i Magdzie Skwarek . Zaopiekowały się...
~Henryka Krzywonos
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty super lekarz z ogromną wiedzą - a certyfikat to potwierdzenie.
~krisza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

polecam wątek zamknięty bardzo dobra obsluga, zyczliwi doktorzy no i do tego umiejetnosci...
~januarka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Bardzo fajny gabinet, czuję się komfortowo. Lekarze mi bardzo pomogli, a to...
~Marina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty polecam, naprawdę świetny gabinet! trafiłam w sumie przez przypadek,...
~lovemyparty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez Panią doktor Jolantę...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Byłem tam z problemem otyłości wątek zamknięty Gabinet odwiedziłem, gdyż miałem poważne problemy z otyłością (a miałem tylko...
~Oskar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

polecam wątek zamknięty zdecydowanie kompetentni ludzie, polecam
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

gorąco polecam wątek zamknięty W najwyższym stopniu profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, gabinet...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Medycyna Estetyczna Lipoliza wątek zamknięty Witam ,jestem po kolejnym zabiegu lipolizy ,który miałam przeprowadzany w...
jaggoda
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

zabieg laserem frakcyjno-ablacyjny CO2 plus osocze czyli na wampira wątek zamknięty zabieg rozwiazal kilka moich problemow za jednym razem: przebarwienia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry