Aleppo Bar

Fast food Kebaby

Gdańsk, al. Grunwaldzka 44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Byku - ocena Najlepszy sos w kebabie jaki jadłem
~Byku
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lipca 2024

Tomek - opinia Jeżeli Chcesz zjeść dobre mięso w towarzystwie świeżych i prostych surówek...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Jagoda - opinia wątek zamknięty Pyszny falafel, świeże surówki, bardzo dobre sosy podane przez bardzo...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

Spadek poziomu wątek zamknięty Bulka zimna, mięso zimne, tylko Korczak. Szkoda to był dobry lokal
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

dobre wątek zamknięty Faktycznie jeden z lepszych falafeli w mieście. Najbardziej mi podjeżdża w...
~rob
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

dobre mieso wątek zamknięty chwale bo moge to zroboc z cystym sumieniem. maja najlepsze mieso w gdansku-...
~artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Od lat bardzo smacznie wątek zamknięty Jestem raczej stałym klientem, od wielu lat, dodam więc opinię dla baru,...
~Ksawery
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Najlepsza była bułka ... wątek zamknięty Bułka chrupiąca i smaczna taka powinna być , mięso z kurczaka nie doprawione...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Ocena 4 z plusem wątek zamknięty Byłem tam już 3ci raz, panowie obsługujący mili. Co do obsługi nie można się...
~PMC
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Najgorszy kebab jaki jadłem! wątek zamknięty Kebab po prostu mi nie smakował a w dodatku był zimny (co jest...
~Autor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

od lat wątek zamknięty od lat moj ulubiony kebab. polecam ! u nich pierwszy raz jadlem falafelki....
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

masakra wątek zamknięty Jakieś krzyki na kuchni - to mnie zdziwiło. Obsługa zajęta sobą a nie...
~kuba
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2011

aleppo wątek zamknięty najgorszy kebab jaki jadlam mieso nie smaczne byle jak przypraione, duzo...
~ala
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Super miejsce wątek zamknięty Zdecydowanie polecam bar Aleppo. Nie było dnia, żeby nie smakował mi tam...
~fofik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty Zawsze, gdy mam chwilę wstępuję do Aleppo. Obsługa- w zależności- aczkolwiek...
~K8
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Bardzo dobry kebab, mily lokal, mili ludzie wątek zamknięty Bardzo chętnie jadam w Aleppo. Mięso jest charakterystycznie przyprawione i...
~Daniel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2013

beznadziejny bar wątek zamknięty szczerze-nie polecam,najbardziej niesmaczne mięso w trójmieście,źle...
~fbi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

dno wątek zamknięty Niestety po raz kolejny się zawodem. Ceny do ilości zdecydowanie za wysokie....
~gaweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Uwielbiam Aleppo! wątek zamknięty To zdecydowanie najlepszy fastfood w Trójmieście. Zawsze świeże mięsko,...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Alleppo - Farafel wątek zamknięty Niby fastfood, ale bardzo przyjemny, jadłem dużego Farafella z sosem ostry,...
~borko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

34

wątków

do góry