Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniały specjalista i diagnosta! wątek zamknięty Witam ! Od 4 lat biegam z synem po poradniach , lekarzach specjalistach ,...
~Olaf z mamą
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam doktora Grzegorza Mincewicza wątek zamknięty Bardzo mało jest lekarzy, którzy oprócz wiedzy i kompetencji mają również...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

bardzo dobra obsługa klienta i fachowość wątek zamknięty Generalnie mam słabe opinie o służbie zdrowia. Ale dziś bardzo pozytywnie...
~Seweryn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Stanowczo nie polecam wątek zamknięty Stanowczo odradzam wizytę u dr Mincewicza. Wizyta z małym dzieckiem trwała ok...
~pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Brak strony www??? wątek zamknięty Co to jest za placówka. Chciałam wejść na stronę dowiedzieć się czegoś na...
~Irena Syntor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

polecam do walki z astmą i alergią wątek zamknięty Bardzo dobry fachowiec. Wiedza i intuicja to towar dzis deficytowy. Troche...
~Iza W
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

niestety ilość nie przedkłada się na jakość... wątek zamknięty Gdy umówimy się na wizytę, trzeba uzbroić się w cierpliwośc, bo to nie...
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

polecam! oby bylo wiecej takich lekarzy z wiedzą i doświadczeniem wątek zamknięty Witam. Mam 3 dzieci wiec i czasu malo, dlatego skutecznosc to dla mnie...
~RM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Wiedza i skuteczność wątek zamknięty Dużo podróżuję po Polsce i dopiero w Gdańsku udało mi się znaleźć dobrego...
~Karol Oppa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

zioem666 - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz,tylko czas oczekiwania na przyjęcie to jakaś...
~zioem666
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

a ja nie polecam wątek zamknięty Zrobić testy i badania, z których będzie wynikało na co pacjent jest...
~ja
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Wakacje z pylkami ale bez alergiiiiii wątek zamknięty Chciałem polecić Doktora Mincewicza i jednocześnie podziękować za...
~Michal
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Polecam Dr Mincewicza wątek zamknięty Doskonały lekarz, rzeczowy, świetny diagnosta. Jeżeli będziecie potrzebować...
~r
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Wojciech Suchecki - opinia wątek zamknięty Moja córka lat 12, co miesiąc dostawała antybiotyki a lekarze, do których...
~Wojciech Suchecki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

polecam - dzieki doktorowi przetrwalem wakacje wątek zamknięty Witam wszystkich wreszcie jakiś normalny i kompetentny lekarz, zacząłem...
~Jan Nowak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

Polecam dr Mincewicza wątek zamknięty Dr Mincewicz wykazał się bardzo profesjonalnym podejściem do mnie i mojej...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Bardzo dobry specjalista, od razu zdiagnozował prawidłowo chorobę! wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista, od razu zdiagnozował prawidłowo chorobę! Moj synek...
~Aneta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

Polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo dziekuje Doktorze!!! gdyby nie Pana dobra diagnoza i leczenie urlop...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2010

Mirek - opinia wątek zamknięty Moich dwóch synów 10 i 14 lat, dzięki odpowiedniemu podejściu doktora nie boi...
~Mirek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2010

Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr G. Mincewicza wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kompetencji, podejścia do pacjenta i wiedzy pana...
~rnowaczynski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

43

wątków

do góry