Alermedica

Alergolodzy Reumatolodzy Endokrynolodzy

Gdańsk, Prof. Romana Lipowicza 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alergolog wątek zamknięty Niestety, lekarze przypisują wszystkie objawy alergii, a może by tak sięgnąć...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Polecam super fachowcy wątek zamknięty Polecam doktorów z tej poradni. Byłem tu u alergologa i endokrynologa, dużo...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

dziekuję i polecam wątek zamknięty Wszystkim chorym, którzy cierpią na otyłość, niedoczynność tarczycy polecam...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

bardzo dziękuję i polecam wątek zamknięty Bardzo dziękuję endokrynologowi z Alermedici za poświęcony czas, wysłuchanie...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

polecam wątek zamknięty Polecam leczenie w Alermedica, mają wiele testów, czasu dla chorych atmosfera...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

bardzo dziękuję wątek zamknięty Zmagałem się z dziwnymi objawami, które były zagadka dla kilku lekarzy....
~koszen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

OK wątek zamknięty Wizyta przebiegła bez zarzutów. Jestem zadowolony.
~Z.B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Magda - opinia wątek zamknięty U Doktora Niedoszytko leczyłam się wcześniej w innym miejscu, więc wiedziałam...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Jestem bardzo niezadowolona i rozczarowana współpracą z Alermedicą....
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Zofia - opinia wątek zamknięty W czasach byle jakości i chaosu, byłam niezwykle zaskoczona kulturą i empatią...
~Zofia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

profesjonalność wątek zamknięty Super podejście do pacjenta! Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam do...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry