Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalny serwis i dobrze zatowarowany sklep tri wątek zamknięty serwis rowerowy na najwyższym poziomie, części na miejscu:) przy okazji...
~Jacek
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Wojte - opinia wątek zamknięty Obsługę można spotkać na różnych zawodach, wiec znają się na rzeczy. Bardzo...
~Wojte
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

super miejsce na zakupy i do trenowania wątek zamknięty Super sklep z atrakcyjnymi cenami, elastyczne podejście do klienta; centrum...
~Beti
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i bardzo duży wybór asortymentu.
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

6+ wątek zamknięty W tym sklepie zakupy to przyjemność. Miłe i rzeczowe podejście do klienta.
~Rafał M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Serwis 1sza klasa wątek zamknięty Oddałem rower juz do 3go z kolei serwisu (wczeniej nikt nie naprawil) a tu w...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Rewelacyjny sklep i super serwis rowerowy:) wątek zamknięty Oddałam moją szosę na przegląd do Krzysztofa - super fachowiec, który...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Najlepszy sklep Tri w Polsce wątek zamknięty Najlepszy sklep Triathlonowy w Polsce. Bike Center to osobna historia -...
~kamikazee
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Super obsługa wątek zamknięty Świetnie doradzono mi w sprawie prezentu dla brata, który jest triatlonistą i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry